ΑΠΟΕΛ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1-3 (21/04/2021)

ΑΕΛ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-1 (21/04/2021)

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ -ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 1-1 (19/04/2021)

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΦΟΣ 0-2 (19/04/2021)

Αλκή Ορόκλινης - ΘΟΪ Λακατάμιας με 3-0 (Β' Κατηγορία)

Ομόνοια Ψευδά - Ακρίτας Χλώρακας 2-3 (Β' Κατηγορία)

Αγία Νάπα - Ονήσιλος Σωτήρας 2-1 (Β' Κατηγορία)

ΠΑΕΕΚ Κερύνειας - Αναγέννηση Δερύνειας 3-1 (Β' Κατηγορία)

ΑΣΙΛ Λύσης - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 3-1 (Β' Κατηγορία)

Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Άρης 0-2 (Β' Κατηγορία)

ΑΕΖ Ζακακίου - ΠΟ Ξυλοτύμπου 0-2 (Β' Κατηγορία)

Κούρης Ερήμης - Οθέλλος Αθηαίνου 0-1 (Β' Κατηγορία)

Ομόνοια Αραδίππου - Αχυρώνας Λιοπετρίου 4-5 (Β' Κατηγορία)

ΑΕΛ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1-2 (18/04/2021)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ 2-1 (18/04/2021)

ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ 0-2 (17/04/2021)

ΕΡΜΗΣ - ΑΠΟΕΛ 2-0 (17/04/2021)

ΕΝΠ - ΔΟΞΑ 0-0 (16/04/2021)

Άρης - ΑΕΖ 2-0 (14/04/2021)

Ακρίτας Χλώρακας - Αγία Νάπα 1-1 (14/04/2021)

Οθέλλος Αθηαίνου - Ομόνοια Αραδίππου 1-0 (14/04/2021)

ΠΟ Ξυλοτύμπου - Κούρης Ερήμης 4-1 (14/04/21)

Αναγέννηση Δερύνειας - ΑΣΙΛ 1-0 (14/04/21)

ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Διγενής Μόρφου 1-4 (14/04/21)

Αχυρώνας Λιοπετρίου - Αλκή Ορόκλινης 1-1 (14/04/21)

ΘΟΪ Λακατάμιας - Ομόνοια Ψευδά 4-2 (14/04/21)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ 4-2 (14/04/2021)

ΑΝΟΡΘΩΣΗ - ΑΠΟΕΛ 1-0 (14/04/2021)

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ 2-4 (13/04/2021)

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΕΡΜΗΣ 3-1 (12/04/2021)

Ομόνοια Ψευδά - Αγία Νάπα 1-2 (Β' Κατηγορία)

ΠΑΕΕΚ - Ακρίτας Χλώρακας 4-0 (Β' Κατηγορία)

ΑΣΙΛ Λύσης - Ονήσιλος Σωτήρας 1-1 (Β' Κατηγορία)

Κούρης Ερήμης - Άρης Λεμεσού 0-1 (Β' Κατηγορία)

Αλκή Ορόκλινης - Οθέλλος Αθηαίνου 1-2 (Β' Κατηγορία)

Διγενής Ακρίτας Μόρφου - Αναγέννηση Δερύνειας 1-2 (Β' Κατηγορία)

ΑΕΖ Ζακακίου - ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα 2-0 (Β' Κατηγορία)

Ομόνοια Αραδίππου - ΠΟ Ξυλοτύμπου 1-4 (Β' Κατηγορία)

ΘΟΪ Λακατάμιας - Αχυρώνας Λιοπετρίου 3-1 (Β' Κατηγορία)

ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0 (11/04/2021)

ΑΕΚ - ΑΕΛ 0-1 (11/04/2021)

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1-1 (10/04/2021)

ΑΠΟΕΛ - ΕΝΠ 1-0 (10/04/2021)

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΠΕΝΑΛΤΙ (09/04/2021)

ΔΟΞΑ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-0 (09/04/2021)

Οθέλλος Αθηαίνου - ΘΟΪ Λακατάμιας 2-1 (Β' Κατηγορία)

Ακρίτας Χλώρακας - ΑΣΙΛ Λύσης 0-1 (Β' Κατηγορία)

ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα - Κούρης Ερήμης 0-1 (Β' Κατηγορία)

Αναγέννηση Δερύνειας - ΑΕΖ 4-2 (Β' Κατηγορία)

Ονήσιλος Σωτήρας - Διγενής Ακρίτας Μόρφου 3-2 (Β' Κατηγορία)

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent