ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2021/22

 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2021/22

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΡΕΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ

 8η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΠΑΟΚ ΚΛΗΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
14:30
Στάδιο ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ-
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΣΠΑΝΟΣ

ΚΕΔΡΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΚΥΛΛΟΥΡΑΣ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΤΣΙΑΤΗ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Β.

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Α΄ Κατηγορίας 2021/22

 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΝΝΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΡΑΠΑΣΙΗ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΠΑΦΟΣ F.C.
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2021/22

 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ (ΣΩΤΗΡΑ)

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΠΑΣΙΤΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -Π ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2021/22

 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΚΑΚΙ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ Σ.

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΑΘΙΑΤΗ
Διαιτητής ΗΛΙΑΣ ΠΗΛΑΚΟΥΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητής ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ Σ.

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΗΣΕΑΣ ΣΑΜΑΤΑΣ

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 12 Δεκεμβρίου 2021

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2021/22

 8η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

STRIPES F.A. - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο CENTRAL PARK ARENA
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΡΑΝΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ (ΣΩΤΗΡΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΠΑΣΙΤΗΣ

ΠΑΦΟΣ F.C. - Galacticos Football Club
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΗΣΕΑΣ ΣΑΜΑΤΑΣ

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΡΑΠΑΣΙΗ

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2021/22

 8η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) - ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΣΟΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΠΟΓΙΑΤΖΕΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΕΜΕΣΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ

ΕΛΠΙΔΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΥΡΩΝΑ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ

ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΚΑΚΙ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ Σ.

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2021/22

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 28 Νοεμβρίου 2021

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ(Λ/ΚΑ)
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ

GALAXY ACADEMY - Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΛ ΣΑΜΠΑΝΑΪ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΟΥΤΙΔΗΣ

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΛΕΡΙΑ ΣΥΜΕΟΥ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent