ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 11η Αγωνιστική

Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΖΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

 16η Αγωνιστική

Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου 2018

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14:30
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2018/19

 14η Αγωνιστική

Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

 16η Αγωνιστική

Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου 2018

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
14:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 18/19

 11η Αγωνιστική

Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018

ATHIENOU A.C. - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
20:45
Στάδιο ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
2ος Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3ος Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Χρονομέτρης ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ Λ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

AGBU ARARAT - FONBET - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
21:15
Στάδιο ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ε.
2ος Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3ος Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Χρονομέτρης ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου 2018

ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
19:00
Στάδιο ΛΕΥΚΟΘΕΟ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
2ος Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΑΛΑΣ
3ος Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΓΚΟΡΟΖΗΣ
Χρονομέτρης ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
21:00
Στάδιο ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
2ος Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ
3ος Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Χρονομέτρης ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by