Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta μέχρι τις 17 Μαρτίου

Πέμπτη, 22 Φεβρουαρίου 2024
Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα διεξαγωγής των αγώνων για τον Α' και Β' όμιλο της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος Cyta μέχρι την Κυριακή 17.03.2024.

2η αγωνιστική / Α' όμιλος
Κυριακή 03.03.2024
17:00 ΑΠΟΕΛ - Πάφος FC
Δευτέρα 04.03.2024
18:00 ΑΕΚ - Άρης
20:30 Ομόνοια - Ανόρθωση

2η αγωνιστική / Β' όμιλος
Σάββατο 02.03.2024
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - ΑΕΛ
Κυριακή 03.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 04.03.2024
19:00 Απόλλων - Νέα Σαλαμίνα

3η αγωνιστική / Β' όμιλος (εμβόλιμη)
Τετάρτη 06.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - ΑΕΖ
Πέμπτη 07.03.2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς
Παρασκευή 08.03.2024
19:00 ΑΕΛ - Απόλλων

3η αγωνιστική / Α' όμιλος
Σάββατο 09.03.2024
17:00 Ομόνοια - ΑΕΚ
Κυριακή 10.03.2024
17:00 Ανόρθωση - Πάφος FC
19:00 Άρης - ΑΠΟΕΛ

4η αγωνιστική / Β' όμιλος
Κυριακή 10.03.2024

19:00 Οθέλλος Αθηαίνου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δευτέρα 11.03.2024
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΖ
19:00 Απόλλων - Εθνικός Άχνας
19:30 Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΛ

4η αγωνιστική / Α' όμιλος
Σάββατο 16.03.2024

16:00 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
19:00 Πάφος FC - Άρης
Κυριακή 17.03.2024
17:00 Ανόρθωση - ΑΕΚ

5η αγωνιστική / Β' όμιλος
Παρασκευή 15.03.2024

19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Απόλλων
19:00 ΑΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο 16.03.2024
19:00 ΑΕΖ - Οθέλλος Αθηαίνου
Κυριακή 17.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας - Νέα Σαλαμίνα

Θα ακολουθήσει διακοπή με τις διεθνείς ημερομηνίες της FIFA λόγω υποχρεώσεων των Εθνικών ομάδων και το Πρωτάθλημα θα επαναρχίσει τέλη Μαρτίου.

Τελευταίες Ειδήσεις

Στις 24/4 στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ο τελικός Κούρης - Σπάρτακος

Στις 24/4 στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ο τελικός Κούρης - Σπάρτακος

Άθως Στυλιανού: «Πρωτοφανής ατμόσφαιρα, ευχαριστίες σε όσους μας στήριξαν»

Άθως Στυλιανού: «Πρωτοφανής ατμόσφαιρα, ευχαριστίες σε όσους μας στήριξαν»

Video με τα τέρματα από τη νίκη της Εθνικής Παίδων Κ17 επί της Ουκρανίας

Video με τα τέρματα από τη νίκη της Εθνικής Παίδων Κ17 επί της Ουκρανίας

Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta

Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots Mikel

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής των Πρωταθλημάτων Grassroots Mikel

Ενημέρωση για τις κίτρινες κάρτες

Ενημέρωση για τις κίτρινες κάρτες

Φιλική νίκη της Εθνικής Παίδων Κ-17 επί της Ουκρανίας

Φιλική νίκη της Εθνικής Παίδων Κ-17 επί της Ουκρανίας

Ομόφωνη απόφαση Δ.Σ. ΚΟΠ για συνέχιση της συνεργασίας με τον Ντομένικο Μεσσίνα

Ομόφωνη απόφαση Δ.Σ. ΚΟΠ για συνέχιση της συνεργασίας με τον Ντομένικο Μεσσίνα

Διαιτητές αγώνα ΑΕΛ – Οθέλλος

Διαιτητές αγώνα ΑΕΛ – Οθέλλος

Τα τέρματα της Εθνικής Futsal σε βάρος της Β. Ιρλανδίας (video)

Τα τέρματα της Εθνικής Futsal σε βάρος της Β. Ιρλανδίας (video)

Ολυμπιακός - Ομόνοια 29Μ απευθείας από τη Cytavision (13/4)

Ολυμπιακός - Ομόνοια 29Μ απευθείας από τη Cytavision (13/4)

Διαδικασία διαπίστευσης ΜΜΕ για την τελική φάση του EURO U17

Διαδικασία διαπίστευσης ΜΜΕ για την τελική φάση του EURO U17

Ανακοίνωση Νέων Σχολών Προπονητών ΚΟΠ 2024

Ανακοίνωση Νέων Σχολών Προπονητών ΚΟΠ 2024

Video από την κλήρωση της τελικής φάσης του EURO U17

Video από την κλήρωση της τελικής φάσης του EURO U17

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Cyta (8η αγωνιστική Α' όμιλος και 10η - 11η Β' όμιλος)

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Cyta (8η αγωνιστική Α' όμιλος και 10η - 11η Β' όμιλος)

Οι αντίπαλοι της Εθνικής μας στο EURO Under-17 (όμιλοι τελικής φάσης)

Οι αντίπαλοι της Εθνικής μας στο EURO Under-17 (όμιλοι τελικής φάσης)

Επόμενοι Αγώνες

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent