1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-15
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-9
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-12
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
04-Νοεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
11-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-9
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
18-Νοεμβρίου-2018
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

10η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
25-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-13
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

11η Αγωνιστική

02-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-8
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
09-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
9-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
16-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-10
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-5
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
27-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
30-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-3
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-10
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
5-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

19η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-10
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
20-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-6
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
7-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
9-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-7
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-6
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-11
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-15
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-9
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-12
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
04-Νοεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-9
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ STAR FC (ΕΡΓΑΤΕΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
25-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-13
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

02-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-8
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
09-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
9-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
16-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
5-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-10
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
1-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-5
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-5
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-3
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-10
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
5-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-10
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-10
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
20-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-6
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
7-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-4
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
9-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-7
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-0
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-7
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-6
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-11
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by