1η Αγωνιστική

11-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-5
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
22-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική

18-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

3η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
26-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-4
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

4η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
3-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
03-Οκτωβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

5η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
17-Οκτωβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

6η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
27-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

7η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C.

9η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

17η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

18η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

19η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

21η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

22η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C.

23η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

24η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

25η Αγωνιστική

30-Απριλίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

26η Αγωνιστική

07-Μαΐου-2022
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

17:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

1η Αγωνιστική

11-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-5
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
22-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

18-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
26-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-4
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-7
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

02-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
3-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
03-Οκτωβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

16-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
17-Οκτωβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-0
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
27-Οκτωβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

06-Νοεμβρίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

20-Νοεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

27-Νοεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

30-Απριλίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΠΟΕΛ-PASCAL
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

07-Μαΐου-2022
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

17:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

17:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

17:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent