1η Αγωνιστική

10-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
11-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
12-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

2η Αγωνιστική

17-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
18-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
19-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

3η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
25-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
26-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

4η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
02-Οκτωβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
03-Οκτωβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
16-Οκτωβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
17-Οκτωβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

6η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

19:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
23-Οκτωβρίου-2021
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
24-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

7η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

19:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
30-Οκτωβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
31-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

8η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
06-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
07-Νοεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

9η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
20-Νοεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

19:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
27-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
28-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

12η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

13η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14η Αγωνιστική

02-Ιανουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
09-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
16-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

17η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23-Ιανουαρίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

18η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
30-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

19η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

20η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
13-Φεβρουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

21η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
20-Φεβρουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

22η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

23η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
06-Μαρτίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

24η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
13-Μαρτίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

25η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

26η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
03-Απριλίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

27η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
10-Απριλίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

28η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
17-Απριλίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

29η Αγωνιστική

30-Απριλίου-2022
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

17:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

17:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
01-Μαΐου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

30η Αγωνιστική

07-Μαΐου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

17:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

17:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

17:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
08-Μαΐου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

17:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

1η Αγωνιστική

10-Σεπτεμβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
11-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
12-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

17-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
18-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
19-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΣΤΑΔΙΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
25-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
26-Σεπτεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-4
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
02-Οκτωβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
03-Οκτωβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
16-Οκτωβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
17-Οκτωβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

19:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
23-Οκτωβρίου-2021
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
24-Οκτωβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2021
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

19:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
30-Οκτωβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
31-Οκτωβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
06-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
20-Νοεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
21-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

19:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Περισσότερα
27-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
28-Νοεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
19-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

02-Ιανουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

08-Ιανουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
09-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
16-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
23-Ιανουαρίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

12-Φεβρουαρίου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
13-Φεβρουαρίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

19-Φεβρουαρίου-2022
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
20-Φεβρουαρίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

26-Φεβρουαρίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

05-Μαρτίου-2022
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
06-Μαρτίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

12-Μαρτίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
13-Μαρτίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

19-Μαρτίου-2022
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

02-Απριλίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
03-Απριλίου-2022
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

09-Απριλίου-2022
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
10-Απριλίου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

16-Απριλίου-2022
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:30
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

16:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
17-Απριλίου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

30-Απριλίου-2022
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

17:00
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

17:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

17:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

17:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

17:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
01-Μαΐου-2022
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

17:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

07-Μαΐου-2022
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

17:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

17:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

17:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

17:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

17:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
08-Μαΐου-2022
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

17:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

17:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent