1η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
27-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
MANCHESTER F.A.
2-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
9-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

2η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
0-2
MANCHESTER F.A.
04-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

3η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
25-Οκτωβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
MANCHESTER F.A.

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

4η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
MANCHESTER F.A.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
01-Νοεμβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
MANCHESTER F.A.

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
MANCHESTER F.A.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

7η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
15-Νοεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
MANCHESTER F.A.

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
MANCHESTER F.A.
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

9η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
29-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
MANCHESTER F.A.

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
MANCHESTER F.A.

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
MANCHESTER F.A.

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
MANCHESTER F.A.
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
MANCHESTER F.A.

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
MANCHESTER F.A.
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

1η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
27-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.
2-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
9-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
0-2
MANCHESTER F.A. ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
04-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
25-Οκτωβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
MANCHESTER F.A. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
01-Νοεμβρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
MANCHESTER F.A. ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
15-Νοεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
MANCHESTER F.A. ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
29-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
MANCHESTER F.A. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
MANCHESTER F.A. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
MANCHESTER F.A.

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

10:00
MANCHESTER F.A. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by