1η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
7-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
5-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-7
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
3-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

2η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
04-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
4-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
0-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
8-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-5
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

3η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

4η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

14:30
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

5η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

6η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

7η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

8η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

9η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

17η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

18η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.

19η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

20η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

21η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

22η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

23η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

1η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
7-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
4-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)
5-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-7
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)
3-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
04-Οκτωβρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)
4-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
0-3
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
0-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
8-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-5
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

14:30
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας)

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού) ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου)

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεοσού)

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Αμμοχώστου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2 (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ (κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λευκωσίας) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (κλιμάκιο Λεμεσού)

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1 (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by