1η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
14-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-7
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-7
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

2η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

3η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

14:30
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

5η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

6η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

7η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

11η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

13η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

16η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

17η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

18η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

19η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

20η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

21η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

1η Αγωνιστική

04-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
14-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-7
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
0-7
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

14:30
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

13-Δεκεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

12:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

12:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by