1η Αγωνιστική

12-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

2η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
5-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

3η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-6
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

4η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

5η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

6η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

1η Αγωνιστική

12-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
7-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
5-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-6
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-5
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Α ΑΣΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΟΜΕΤΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by