1η Αγωνιστική

12-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
16-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-13
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

4η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-9
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

6η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

1η Αγωνιστική

12-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
16-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

19-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-13
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

26-Σεπτεμβρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-9
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

28-Οκτωβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ POSTO SPORTIVO, ΠΕΤΡΙΔΙΑ - ΠΑΦΟΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by