1η Αγωνιστική

14-Σεπτεμβρίου-2019
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

2η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

3η Αγωνιστική

28-Σεπτεμβρίου-2019
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-2
ΠΑΦΟΣ F.C.
06-Οκτωβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

5η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
06-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
27-Οκτωβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
30-Οκτωβρίου-2019
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10-Νοεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

8η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
24-Νοεμβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-4
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
01-Δεκεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
15-Δεκεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-2
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
18-Δεκεμβρίου-2019
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
22-Δεκεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
7-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
05-Ιανουαρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-4
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
15-Ιανουαρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

13η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΠΑΦΟΣ F.C.

14η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
26-Ιανουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
09-Φεβρουαρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

17η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

18η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
23-Φεβρουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΠΑΦΟΣ F.C.

19η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
7-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

20η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
15-Μαρτίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

21η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
22-Μαρτίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C.
05-Απριλίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

23η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

24η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C.

25η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C.

26η Αγωνιστική

09-Μαΐου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

1η Αγωνιστική

14-Σεπτεμβρίου-2019
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

28-Σεπτεμβρίου-2019
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-0
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-2
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
06-Οκτωβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
06-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
27-Οκτωβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
30-Οκτωβρίου-2019
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΔΡΙΩΝ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
10-Νοεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
24-Νοεμβρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-6
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-4
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
01-Δεκεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
4-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
15-Δεκεμβρίου-2019
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-2
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
18-Δεκεμβρίου-2019
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
4-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
22-Δεκεμβρίου-2019
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
7-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
05-Ιανουαρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-4
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
15-Ιανουαρίου-2020
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-6
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-6
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-4
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-7
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
26-Ιανουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-4
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
09-Φεβρουαρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
23-Φεβρουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-2
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
7-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
15-Μαρτίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

15:30
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

15:30
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
22-Μαρτίου-2020
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

15:30
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

15:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
05-Απριλίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

09-Μαΐου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

16:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

16:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by