1η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

2η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

3η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

4η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

5η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

00:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

6η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

7η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

8η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

9η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

11:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

11η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

13η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

10:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

14η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

15η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

16η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

17η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

18η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

00:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

19η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

20η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

00:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

00:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

21η Αγωνιστική

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

-
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

22η Αγωνιστική

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

-
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

-
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

1η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

00:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

11:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

11:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

10:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

11:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

11:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

12:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

10:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

11:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

12:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B WEMBLEY MINI FOOTBALL
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

00:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

00:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

00:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B

00:00
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

00:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ U7 Lions Limassol A

-
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A

-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C
Περισσότερα
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol C

-
FOOTBALL STAR ACADEMY U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol B
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A

-
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
MILENKO SPOLJARIC FOOTBALL SCHOOL U7 Lions Limassol A

-
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ U7 Lions Limassol B

-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ U7 Lions Limassol A
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by