Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 11
2 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 7
5 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
6 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
7 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 5
8 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
9 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
10 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 5
11 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
12 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 4
13 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
14 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
16 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
17 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
19 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
20 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
21 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
22 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
23 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
24 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
25 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
26 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
27 JOAN ANGEL ROMAN OLLE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
28 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
29 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
30 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
31 EMILIO NSUE LOPEZ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
32 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
33 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
35 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
36 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
37 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
38 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
39 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
41 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
42 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
43 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
44 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΤΙΚΚΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
46 DAVID GABRIEL FABRICE FAUPALA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
47 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
48 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
49 MARKO ADAMOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
50 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
51 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
53 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
55 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
56 IVAN FUSTAR ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
57 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
58 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
59 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
60 VINCENT NICOLAS BESSAT ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
61 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
62 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
63 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
64 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
65 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
66 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
67 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 1
68 ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
69 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
70 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
71 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
72 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
73 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
74 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
75 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
76 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
77 IEVGEN PAVLOV ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
78 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
80 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
81 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
82 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
83 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
84 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
86 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
87 ERWIN GUILLAUME KOFFI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
88 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by