Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17 "Κώστας Σεβέρης" 2023/24

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 32
2 ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΑΜΠΟΒ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 27
3 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 19
4 ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 16
5 ΠΙΕΡΗΣ ΠΑΠΟΥΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 15
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13
7 ΠΑΥΛΟΣ ΦΟΥΛΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 13
8 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΜΑΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12
9 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΛΣΕΝ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 12
10 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΙΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12
11 ΛΟΙΖΟΣ ΚΟΥΜΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12
12 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 11
13 ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 11
14 ZAHARIY ENCHEV DIMITROV ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 10
16 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 9
17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9
18 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 9
19 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 9
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 8
21 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΛΦΑΡΟ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
22 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 8
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 7
26 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 6
27 MIHAI LIVIU IONUT ZAGAREANU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 6
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6
30 PAVEL ILIEV PETKOV ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 6
31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 6
32 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 5
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 5
34 ΗΛΙΑΣ ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 5
35 ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
36 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
39 ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΣΗΦ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
40 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΡΙΑΛΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
41 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
42 SAMIR HADAD ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
43 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΣΙΛΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
46 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
48 ΑΝΤΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
49 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
50 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΣΙΟΥΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
51 AHMED ANGELOS ALDHIS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
52 MARK VASILEV DONCHEV Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
53 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
55 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΓΔΑΛΙΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
56 ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΠΠΑΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
59 ΧΑΡΗΣ ΜΑΚΚΟΥΛΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
60 ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
61 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
62 ΜΙΔΑΣ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
64 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΕΣΤΟΡΟΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
65 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΑΤΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
67 ALEKSEY ROMANOVSKY ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
68 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
69 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΤΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
72 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
73 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
74 MASON ALLAN PETER STONE ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
75 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
77 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
78 ΕΥΔΟΚΙΟΣ ΠΕΤΑΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
79 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΡΝΑΒΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
80 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
81 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
82 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΙΔΩΝΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΡΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
84 ΠΑΝΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
85 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
86 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
87 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΚΟΛΟΚΑΣΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
88 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
89 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
90 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΡΕΤΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
91 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
92 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
93 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
94 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
95 ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
96 ΤΣΙΑΡΛΗ ΝΙΟΥΛΙΚΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
97 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΧΑΝΕΣΙΑΝ ΣΤΕΦΑΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
98 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
99 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
101 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΚΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
102 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
103 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
104 FERNANDO ANDREI DUMITRIU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
105 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
106 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
107 ΧΑΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
108 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
109 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
110 FINN VAD DE SCHOOTBRUGGE ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
111 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
112 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
113 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΡΑΝΤΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
114 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
116 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
117 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
118 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
120 BOGDAN MARIAN BRAD ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
121 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΛΙΣΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
122 ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
123 LUKA BATSIKADZE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
125 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
126 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
127 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
128 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΣΙΟΛΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
129 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΣΙΟΥΤΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
130 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
131 ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΚΚΑΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
133 ΟΜΗΡΟΣ ΘΩΜΑ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
134 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΧΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent