Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 LUKE JOHN TUNNAH ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 28
2 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 15
3 ENEA ULIKS KOTRRI ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 15
4 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΥΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
6 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΝΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12
8 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11
9 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΙΚΚΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 11
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 11
11 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11
12 ΞΕΝΙΟΣ ΚΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10
13 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 9
14 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΙΔΩΝΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 9
15 ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 8
16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΙΗΚΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 8
17 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
18 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 7
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΡΜΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 7
21 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΛΙΑΝΤΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
22 DENIZ NUMAN LOKMANOGLU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 6
23 ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
24 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
25 BYRON JAMES KAY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
26 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
27 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
29 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
30 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
31 IONUT LAURENTIU GABRIEL PIPI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
32 VITALII LEFTEROV ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 5
33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
34 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
35 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΞΥΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 5
37 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
38 ΣΩΤΗΡΗΣ ΛΟΥΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
39 ΠΑΥΛΟΣ ΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
41 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
42 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
43 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
45 RON RUBIN ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
46 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
47 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΑΣΤΑΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
48 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
49 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
50 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
51 GUILHERME MARQUES DA SILVEIRA MACHADO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
52 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
53 ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
54 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΟΜΗΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
55 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΠΕΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
56 ΘΕΟΔΩΡΟΣ TZΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
57 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΛΕΥΤΕΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
58 ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
59 MABANI FOSTAVE ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
61 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
62 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
63 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
64 SAVVA CHARLIE ANGELO ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΙΟΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
66 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
67 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
68 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΥΤΣΙΣΒΙΛΙ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
69 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
70 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
71 MUBILANZILA QUENTIN NZE ABOGHE ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
72 ΝΙΙΚΟΛΑΣ ΜΑΚΙΝΕΣ ΣΤΕΚΑΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
73 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
75 ΜΑΡΙΟΣ ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
76 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
77 ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΙΔΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
78 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
79 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
80 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΣΕΛΛΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
81 ΤΖΕΡΕΜΥ ΑΘΑΝ ΣΙΑΡΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
82 ΛΟΥΚΑΣ ΣΙΗΚΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
83 ΕΚΤΟΡΑΣ ΑΓΑΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
84 ΕΦΡΑΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
85 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΥΛΙΚΙΩΤΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
86 ARTIOM MUNTEAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
87 DIOMANDE ARDJOUMA JUNIOR ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
88 ZANE ABBARA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
89 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΝΕ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
91 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
92 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
93 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
96 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
97 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
98 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
100 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
101 PATRYK KAMIL MACIOLEK ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
102 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
103 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΙΨΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΛΣΕΝ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
105 ΣΩΤΗΡΗΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
106 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
108 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
109 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
110 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
111 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
113 ΗΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
114 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΤΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
115 ΚΕΝΔΕΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
116 TYLER RYAN DODD ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
118 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
119 CONSTANTINOS MACIEL KARAYIANNI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
121 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
123 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΟΚΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
124 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
125 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
126 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
127 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
128 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΙΤΤΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
129 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
130 ΘΕΜΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
131 ΝΤΕΜΙΣ ΜΑΙΣΟΥΡΑΝΤΖΕ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
132 ΛΕΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
133 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
134 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
135 ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΑΜΠΟΒ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
136 ΣΑΒΒΑΣ ΠΟΥΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
137 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
138 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
139 ΠΙΕΡΗΣ ΠΑΠΟΥΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
141 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
142 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
143 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
144 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
145 ΕΥΔΟΚΙΟΣ ΠΕΤΑΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
146 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
147 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΤΣΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
148 ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
149 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
150 ΠΑΥΛΟΣ ΦΟΥΛΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
151 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΝΤΖΑΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
152 ΜΩΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
153 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
154 ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
156 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΠΑΙΕΛΚΟΒ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
157 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
158 LIAM COHEN ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
159 FRANCISCO MANUEL RODRIGUES CONCEICAO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
160 JAN CILIK ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
161 HERMES ISMAEL FOFANA SANCHEZ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
162 ΕΙΡΗΝΑΙOΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
163 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
164 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
166 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
167 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
168 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
169 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
170 LUIS SALVADOR ALOMAR AGUILERA ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
171 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
172 ΠΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
173 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
174 ΡΑΦΑΗΛ ΚΟΡΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
175 ΣΑΒΒΑΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
176 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
177 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
178 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΙΑΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
179 ΕΚΤΟΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
180 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΒΙΘΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
181 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
182 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΟΙΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
183 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
184 ΝΙΚΑ ΜΠΕΡΙΤΖΕ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
185 ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
187 ΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
188 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
189 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
190 ΧΑΡΗΣ ΧΑΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
191 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
193 MARTIN TRIFONOV ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
194 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΚΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
195 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
196 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
198 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
199 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent