Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2022/23 - Α΄ Φάση

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 18
2 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 17
3 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 16
4 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 16
5 BYRON JAMES KAY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16
6 DUMITRU-ADRIAN CAPATANA ΠΕΓΕΙΑ 2014 15
7 JOAS TJAKKO VAN NEK ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15
8 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
9 ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 11
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 11
11 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 10
12 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10
13 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10
15 ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10
16 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΡΑΛΛΑΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 9
17 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 9
18 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΜΗΤΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
19 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 9
20 MAREK NICINSKI ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 9
21 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΤΣΑΠΑΡΙΛΛΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 8
22 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
23 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 8
24 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 8
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΛΛΑΔΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
26 ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΔΟΝΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 7
27 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 7
28 HOUSEYIN MEHMET ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 7
29 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 7
30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΟΙΖΙΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 7
31 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 7
32 ΡΑΦΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
33 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 6
34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 6
35 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 6
36 LACHLAN JAMES SEPPING ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
37 VANIG DIKRANIAN ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
38 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΕΤΤΑΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 6
39 ΜΗΝΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 6
40 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΕΤΤΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 6
41 ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 6
42 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
43 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
44 JURMAIN ORLANDO BLANCHARD ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
45 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
47 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
48 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
49 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
50 ΠΕΤΡΟΣ ΚΚΟΛΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
51 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
52 ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 5
53 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
54 GEORGE ADRIAN MIRON ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
55 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
56 ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 5
57 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
58 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 5
59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΔΕΡΑΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
60 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 5
61 ΠΑΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
62 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
64 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
65 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
66 STOKELY MARCO NUNES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
67 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
68 ΧΡΙΣΤΟΣ ΨΑΛΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
69 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
70 RUI FILIPE RODRIGUES MAIA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
71 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
73 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΡΦΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 4
75 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΚΟΝΙΚΚΟΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
76 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΖΑΒΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 4
77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
78 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
79 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
80 ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
81 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΛΤΟ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
83 ABDULLAH DERAZI ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
84 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
86 ΚΕΝΔΕΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
87 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
88 LUCIANO CARTY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
89 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΜΕΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
90 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
91 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
92 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ OΝΟΥΦΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 3
93 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
94 LORAND ANDREI ΝΑΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
95 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
96 ΡΑΙΑΝ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
97 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
98 ΤΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
99 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΤΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
100 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΕΚΚΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
101 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΑΜΑΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
102 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
103 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
104 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
105 TROY GREGORY MC RAE ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
106 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
107 MARK KRISZTIAN KISS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
108 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
109 AIDAN DUNCAN STEVEN WHITE ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
110 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΥΝΙΣΤΕΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
111 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
112 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
113 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
114 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
115 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
116 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
117 ΓΚΡΕΚΟΡΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
118 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
119 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
120 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
121 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
122 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
123 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΥΣΙΟΥΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
124 ΧΡΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
126 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
128 ARRAN ERIC CUNNINGHAM ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
129 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
130 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΓΚΟΥΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
131 HASAN ENVER KERIM ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
132 ΘΩΜΑΣ ΠΟΤΑΜΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
133 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΩΥΣΕΩΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
134 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
135 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
136 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
137 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
138 ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΣΟΜΑΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
139 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
140 ΠΙΕΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
141 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
142 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
143 MARIO GABRIEL MANOLACHE ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
144 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΠΑΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
147 ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
148 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΙΓΓΟΠΟΥΛΛΟΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
149 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
150 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΚΑΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
151 ΠΕΤΡΟΣ ΦΕΣΣΑΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
153 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
154 ΣΑΒΒΑΣ ΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
155 ΛΟΥΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
156 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
157 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
158 MAXENCE GARACHON ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
159 ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
160 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
161 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
162 OCTAVIAN MARIAN POPESCU ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
164 ΙΣΜΑΗΛ ΟΥΑΣΙΜ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
165 JUNIOR YVES T MONE ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
167 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
168 ΡΑΦΑΗΛ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
170 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
171 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
172 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
173 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
174 VIKTOR VELINOV VELIKOV ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
175 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
176 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΤΚΑΡ ΝΟΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
178 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
179 ΦΕΛΙΞ ΦΙΤΑΝΥΑΝ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
180 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΚΟΛΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
181 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
182 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
183 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
184 ΟΛΙΒΕΡ ΒΑΛΙΑΝΤΗ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
185 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
186 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΛΣΕΝ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
187 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
189 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
190 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
193 ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΕΥΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
194 ΧΡΙΣΤΟΦΕΡ ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
195 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
196 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
197 CATALIN MIHAI NEGURA ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
198 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
199 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
200 ΡΑΦΑΗΛ ΚΛΕΙΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
201 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΔΑΜΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
202 ΘΩΜΑΣ ΤΖΙΩΡΤΑΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
204 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
205 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
206 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
207 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
208 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
209 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
211 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
212 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
213 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
214 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΥΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
215 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
216 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
217 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
218 KEVIN MOTTAGHIAN ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
220 MOHAMAD OMAR MOUSA BAKKAR ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
221 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
222 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
223 ZEKI SARP KULELI ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
224 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΕΓΚΕΡΗΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
225 KAREEM BEN-KMAYAL ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
226 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΡΑΚΛΕΙΤΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
227 RABIA SAVVAS DOGHMAN ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
228 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent