Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2021/22

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 HABIB OUESLATI ΠΕΓΕΙΑ 2014 16
2 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 14
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 10
4 EDWARD MASHINYA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 9
5 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 9
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΧΙΠΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 9
7 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑΡΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
8 KAREEM BEN-KMAYAL ΠΕΓΕΙΑ 2014 8
9 GRINOOD JULIO DA COSTA Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8
10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
11 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 7
12 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 7
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 7
14 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7
15 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
17 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6
18 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
20 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6
22 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 6
23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΚΟΒ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 6
24 GAOUSSOU FOFANA ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 6
25 ΑΤΗΑΝ ΑRINZE DEVOLDER ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
26 CHRISTIVI JOUNIOR KOMBA MASOMBO ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
27 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
29 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
30 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
31 NEJC PLAZNIK ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
32 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
33 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΩΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
34 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
35 ΣΑΒΒΑΣ ΛΥΤΡΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
36 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
37 ZEST OWUSU BANAHENE ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 4
38 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΝΟΙΚΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
41 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
43 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
44 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
45 YVAN JUNIOR MEDOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
47 MPEMBELE OLIVIER Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
48 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
50 ΚΡΙΣΤΗΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
51 BRICE STEPHANE DIDIER PHILIPPE GOUPY ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
52 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
53 ΦΡΙΞΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
54 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
55 MICHAEL AGYEKUM MANTE ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
56 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
58 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
59 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
60 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
61 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
62 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΛΛΩΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
64 ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
65 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
66 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
67 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
68 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΜΠΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
70 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
71 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
72 RUBEN ABRAAO FERNANDES CORREIA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
73 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
74 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
75 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
76 CEM BARLIK ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
77 BEN RONALD KIFOUMBI Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
79 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
80 SVETOSLAV PANAMSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
81 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
82 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
83 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
84 MOHAMED ALIEU SHERIFF ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
85 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
86 ΠΟΛΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
87 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
88 THOMAS ZOGBLAH TEYE Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
89 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
90 DENIS BESIREVIC ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
91 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
92 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
93 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΕΤΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΕΤΤΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
96 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
97 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
98 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
99 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
101 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΝΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
102 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
103 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
104 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
105 YANIS FELIX ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
106 ΤΖΙΩΝ ΜΑΡΣΕΛΟ ΓΚΑΛΦΡΑΣΚΟΛΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
107 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
108 ΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
109 ΣΩΖΟΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
110 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
113 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΝΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
114 ΕΛΕΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
115 VRUTAAL TROEMAN LUCHENTLY NATANEAL Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
117 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
118 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
119 FRANCOIS XAVIER TRINITE ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
120 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
121 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
122 ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
123 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
124 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
125 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
126 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
127 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
128 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΛΥΚΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
129 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
130 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
131 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
132 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΚΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
133 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
134 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
135 DAVID BJELOBRK ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
136 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΖΑΚΑΙΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
137 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
138 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΠΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
139 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
140 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
141 FELICIEN LEONCE GBEDINYESSI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
142 ΓΚΡΕΚΟΡΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
143 VALENTINO DE MORRA ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
144 ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
145 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
147 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
148 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
149 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
150 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
151 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
152 ΙΛΣΙ KAΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
153 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
155 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΤΕΛΛΗΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
156 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
157 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
158 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
159 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
160 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
161 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
163 MAXWELL ANKOMAH ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent