Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2021/22

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 PAPA ALIOUNE DIOUF ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
2 MIGUEL ANGELO FERREIRA PIRES ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
3 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
4 MARIO JELAVIC ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
5 FEDERICO IVAN RASIC ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
6 MARKOS JOHANNUS SIFNEOS ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
7 CHIGOZIE UDOJI ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
8 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
9 JAWAD EL JEMILI SETTI ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
10 FRANCISCO GONCALVES SACALUMBO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
11 CRISTIAN ALFREDO LUCERO ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
14 ΜΑΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
15 BESART ABDURAHIMI ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
16 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
17 DANILO CIRINO DE OLIVEIRA ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
18 JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
19 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
20 FABRICIO PEREIRA BERLOFFA ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
21 VILMAR PAULINO TOMAZIA AMORIM JUNIOR ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
23 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
24 ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΚΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΦΤΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
28 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΚΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
32 LAWRENCE PANDA ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
33 ROMAN GOLOBART BENET ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
34 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
35 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
36 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
37 GONCALO FILIPE BARATA FERREIRA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
38 MARCIO ANDRE MEIRA FERNADES ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
39 ABDELAYE DIAKITE ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
40 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
41 YAMIL JORGE GONZALO ROMERO ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
42 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
43 ANTHONIO FRANCISCO CORREIA ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
44 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
45 ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΙΚΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
46 MICHAEL FELGATE ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
47 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
48 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΧΙΠΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
49 UDOYEN ALEXANDER AYO AKPAN ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
50 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
51 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
52 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
53 PHILIPPE NSIAH ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
54 ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
55 FABIO ALEXANDRE CRUZ MARTINS ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
56 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
57 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
58 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
59 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
60 YAIR ISAAC CASTRO RODRIGUEZ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
61 MARIO BURIC ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent