Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2020/21 - Α΄ Φάση Β΄ Όμιλος

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
2 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 6
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
4 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
5 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 5
6 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4
8 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΠΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΑΞΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
10 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΤΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
12 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
13 ΑΝΤΡΕΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
14 ΛΟΙΖΟΣ ΤΕΓΚΕΡΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
15 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
17 JACOB QUAYE ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
18 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
19 ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΛΑ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
20 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
24 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
27 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
28 JOSUE KABALO ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΑΣΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
30 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΚΟΥΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
31 ΜΑΡΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
32 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΣΙΟΥΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
33 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
36 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ OΝΟΥΦΡΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
37 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
38 ΚΕΝΔΕΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
39 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
40 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΙΑΚΚΑΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
41 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΠΑΣΤΙΑΝ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΟΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
43 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΙΑΛΑΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
44 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
47 ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΑΠΟΥΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
48 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
49 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
51 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΑΙΣΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
52 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
53 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
54 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΛΟΡΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
55 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
56 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΚΟΛΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΕΑΡΧΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
58 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΟΙΡΑΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
59 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
60 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΡΝΑΒΑ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
62 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΥΣΚΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΕΓΚΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
65 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΕΜΟΝΙΑΤΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
66 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
68 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΕΝΙΔΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
69 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
70 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
71 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
72 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
73 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
74 ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
75 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
76 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΤΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
79 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
80 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΛΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
82 ΑΝΤΩΝΗΣ JAMES ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΠΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
84 ΧΡΙΣΤΟΦΕΡ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΚΟΡΔΕΛΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΟΥΡΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
86 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΡΟΥΘΟΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
87 ΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
88 ΧΡΥΣΗΣ ΖΑΜΑΝΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
89 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΣΙΗΤΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
90 ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
91 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
93 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΕΛΟΒ ΠΕΡΔΙΚΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
94 ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
95 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
97 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
98 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
99 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
100 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
101 ILIA KOPEIKIN ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
102 ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΡΕΣΤΗ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
103 ΑΘΩΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
104 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent