Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΟΥΦΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 13
2 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
3 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
4 ΜΑΜΑΣ ΜΑΜΑ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 7
5 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΗΝΑ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 6
6 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 5
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
8 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
10 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
12 HAISAM BJHSASE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
13 ΙΩΣΗΦ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
14 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΥΔΙΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
18 ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΚΟ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
20 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
22 ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΒΙΤΟΡΟΒΙΚ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
23 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
24 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΠΕΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
28 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
29 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
30 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
31 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΕΠΑΝΟΒΙΤΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
32 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΨΑΘΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
33 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
34 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
35 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
36 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
37 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΙΨΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
38 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
39 ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
40 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
42 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
45 ΑΡΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
46 ΣΥΜΕΩΝ ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
47 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
48 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΤΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
49 ΤΑΜΑΖΙ ΓΚΑΡΑΚΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
50 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
52 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
53 ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
54 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
55 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
56 ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
57 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΟΥΧΛΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
58 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
59 EVYATAR LEVI ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
60 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
61 ΒΙΚΤΩΡ ΤΟΥΤΟΡΑΚΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
62 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
63 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
64 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
65 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΗΚΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
68 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
69 ΦΩΤΗΣ ΧΟΖΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
70 GEORGI GEORGIEV VASILEV ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
71 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
72 ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
73 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΗΛΙΑ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
74 ΧΡΙΣΤΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
75 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
76 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
77 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
78 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
79 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΕΛΛΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
81 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
82 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΠΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
83 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
84 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
85 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
86 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
87 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
88 ΛΟΥΚΑ ΤΖΩΡΤΖ ΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent