Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΜΑΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 25
2 DANIEL SIKORSKI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 24
3 ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 21
4 VICTOR OLUYEMI OLATUNJI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 20
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16
6 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15
7 FRANCISCO GONCALVES SACALUMBO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12
9 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12
10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12
11 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12
12 UROS PALIBRK ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 11
14 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 10
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 10
16 ANDRE DE OLIVEIRA SILVA FARINHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 10
17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
18 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 9
19 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 9
20 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΒΙΘΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 9
21 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
22 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 9
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 8
24 LUIZINHO DA SIILVA ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8
25 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
26 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 8
27 LUCAS DA SILVA SANTOS ALVES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
28 DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 8
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 7
31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7
32 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
33 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
34 MARIJAN SUTO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
36 SALIF SANGARE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
38 EDUARDO PINCELI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
39 KEVIN BERNARD VAN KIPPERSLUIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5
40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 5
42 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
43 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 5
44 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
47 OSMAN KOROMA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
48 JACK WILLIAM HALLAHAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
49 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
51 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
53 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
54 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
55 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
56 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
58 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
59 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
60 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
61 LUIZ FELIPE DE SOUSA DA SILVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
62 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
63 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
64 ETTORE SIRIO BALLESTRACCI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
65 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
66 RUBENILSON DOS SANTOS DA ROCHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
67 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
68 DAVIT HOVSEPYAN Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
69 JAMES MASANGO AKALE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
71 ΡΑΦΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
72 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
73 MIHOVIL SUTALO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
74 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
75 FACUNDO JEREMIAS GUICHON SISTO ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
76 ΕΥΔΩΡΑΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
77 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
79 SERGIO MANUEL MONTEIRO SEMEDO ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
80 FRANCIS WILLIAM AVOCE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
81 BERT JOHAN ESSELINK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
82 THIJS PIETER JOB TIMMERMANS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
83 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
84 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
85 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
86 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
87 ABOUBAKAR KARAMOKO ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
88 JOAN TOMAS CAMPASOL ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
89 MAXWELL ANKOMAH ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
90 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
91 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
92 FERNANDO HENRIQUE QUINTELA CAVALCANTE ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
93 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
94 MAJOK MAJOK ABRAHAM RIEL ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
95 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
96 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
97 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
99 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
100 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
101 MATTIA CINQUINI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
102 IRFAN SADIK ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
103 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
105 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
106 DOUGLAS OZIAS REIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
107 ΑΝΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
108 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
109 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
110 MARTIS LIANDRO RUDWENDRY FELIPE ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
111 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
112 BADRA ALI SAMAKE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
113 EMMANUEL MBELLA ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
114 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
115 ΦΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΣΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
118 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
119 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
121 NUNO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
122 ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
123 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
124 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
125 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
126 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
127 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
128 STJEPAN SALIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
129 ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
131 BAILLY JOEL ERIC DAMAHOU ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
132 ALAM FERNANDO GALINDO GAJON ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
133 GERAUD REGIS NSELE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
134 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
135 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
136 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
137 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
138 AUSTIN JAKE AYOUBI ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
139 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
140 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
142 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΝΟΜΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
143 ΒΑΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
144 HRISTIAN ANDONIS FOTI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
145 BOJAN MILOSAVLJEVIC Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
146 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
147 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
148 ΑΝΙΟ ΠΟΤΣΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
150 NICKEL RONALDO ORR ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
151 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
152 EZIAMAKA COLLINS IKENNA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
154 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
155 CHRISTOPH STEVE SCHURZ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
156 ΚΡΙΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
157 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
159 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
160 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
161 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
162 PEDRO HENRIQUE FERREIRA WALCZAK Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
163 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
164 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
165 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΡΙΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
166 ΕΚΤΩΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
167 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
169 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
170 KANDET DIAWARA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
171 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
172 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
173 ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΤΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
174 DANIJEL PRANJIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
175 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
176 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
177 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
178 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
179 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
180 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΙΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
181 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
182 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
183 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
184 ARISTEU PLOTASIO CAMPANATI NETO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
185 MARTIN MUSULIN ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
186 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
187 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
188 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
189 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
190 TYLER SHAUN MASSIMO ATTARDO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
191 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
192 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
193 PATRICK WESSELY Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
194 ΑΝΤΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
195 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
196 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
197 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
198 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
199 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
200 DIOGO BARBOSA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
201 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
202 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
203 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
204 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
205 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
206 KAI HEERINGS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
207 EVANDRO PINTO GOMES ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
208 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
209 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
210 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
211 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
212 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
213 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
214 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΙΑΗΛΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
215 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
216 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
217 LUKA PACAR ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
218 DAVID BJELOBRK ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
219 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
220 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
221 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΙΗ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
222 MARCO CRIACO ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
223 ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
224 YOANN TRIBEAU ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
225 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
226 ALADJE N'DJAI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
227 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
228 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
229 LAWRENCE PANDA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
230 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent