Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΜΑΡΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 25
2 DANIEL SIKORSKI ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 24
3 ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 21
4 VICTOR OLUYEMI OLATUNJI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 20
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 16
6 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 15
7 FRANCISCO GONCALVES SACALUMBO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 14
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12
9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 12
10 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12
11 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 12
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 11
13 UROS PALIBRK ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11
14 ANDRE DE OLIVEIRA SILVA FARINHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 10
15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 10
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 10
17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 10
18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 9
19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
20 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΒΙΘΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 9
21 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 9
22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 9
23 LUIZINHO DA SIILVA ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8
24 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 8
25 LUCAS DA SILVA SANTOS ALVES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
26 ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΖΗΝΩΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 8
27 DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 8
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 8
29 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
30 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 7
31 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
32 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 7
33 ΑΝΤΡΕΑΣ ΗΛΙΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
34 MARIJAN SUTO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
36 SALIF SANGARE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
38 EDUARDO PINCELI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 6
39 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
40 KEVIN BERNARD VAN KIPPERSLUIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 5
41 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
42 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
43 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
44 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
46 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
47 OSMAN KOROMA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
48 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
49 JACK WILLIAM HALLAHAN ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
50 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
51 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
52 ΚΩΝΣΤΑNTΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
53 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
54 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
55 ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
56 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
57 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΙΑΚΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
58 JAMES MASANGO AKALE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
59 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
60 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
61 LUIZ FELIPE DE SOUSA DA SILVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
62 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
63 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
64 ETTORE SIRIO BALLESTRACCI ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 4
65 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
66 RUBENILSON DOS SANTOS DA ROCHA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
67 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
68 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
69 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
70 DAVIT HOVSEPYAN Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
71 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
73 ΕΥΔΩΡΑΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
74 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
75 MIHOVIL SUTALO ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
76 FRANCIS WILLIAM AVOCE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
77 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
78 ΡΑΦΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
79 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
80 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
81 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
82 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
83 FACUNDO JEREMIAS GUICHON SISTO ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
84 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
85 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
86 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3
87 SERGIO MANUEL MONTEIRO SEMEDO ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
88 BERT JOHAN ESSELINK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
89 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
90 JOAN TOMAS CAMPASOL ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
91 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
92 THIJS PIETER JOB TIMMERMANS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
93 ABOUBAKAR KARAMOKO ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
94 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
95 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
96 MAXWELL ANKOMAH ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
97 MATTIA CINQUINI ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
98 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
99 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
101 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
102 IRFAN SADIK ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
103 FERNANDO HENRIQUE QUINTELA CAVALCANTE ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
104 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
105 MAJOK MAJOK ABRAHAM RIEL ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
106 HRISTIAN ANDONIS FOTI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
107 DOUGLAS OZIAS REIS ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
108 ΑΝΤΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
109 BADRA ALI SAMAKE ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
110 EMMANUEL MBELLA ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
111 MARTIS LIANDRO RUDWENDRY FELIPE ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
112 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
113 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΣΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
115 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
116 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
118 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
119 ΦΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
120 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
121 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
122 ALAM FERNANDO GALINDO GAJON ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
124 ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
125 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
126 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
127 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
128 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
129 GERAUD REGIS NSELE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
130 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
131 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
132 NUNO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
133 STJEPAN SALIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
134 ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
135 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
136 ANDERSON OTUMFOUR DARKWA Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
137 AUSTIN JAKE AYOUBI ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
138 BAILLY JOEL ERIC DAMAHOU ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
139 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
140 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
142 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
143 ΒΑΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
144 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΝΟΜΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
145 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
146 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
147 LAWRENCE PANDA ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
148 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΣΙΑΗΛΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
152 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
153 BOJAN MILOSAVLJEVIC Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
154 EZIAMAKA COLLINS IKENNA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
155 ΚΡΙΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
156 ΕΚΤΩΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
157 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
158 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
159 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
160 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
161 ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΤΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
162 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΙΡΙΝΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
163 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
164 ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
165 ΑΝΙΟ ΠΟΤΣΗ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
166 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
167 KANDET DIAWARA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
168 CHRISTOPH STEVE SCHURZ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
169 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
170 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
171 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
173 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
174 PEDRO HENRIQUE FERREIRA WALCZAK Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
175 DANIJEL PRANJIC ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
176 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
177 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
178 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
179 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΙΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
181 ΑΝΤΥΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
182 MARTIN MUSULIN ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
183 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
186 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
187 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
188 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
189 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
190 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
191 ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
192 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
193 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
194 ARISTEU PLOTASIO CAMPANATI NETO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
195 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
196 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
197 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
198 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
199 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
200 PATRICK WESSELY Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
201 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΜΟΥΤΣΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
202 ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΟΙΝΙΡΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
203 TYLER SHAUN MASSIMO ATTARDO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
205 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
206 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
207 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΟΚΚΑ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
208 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΖΙΩΡΤΖΙΗ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
209 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
210 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
211 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
212 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
213 LUKA PACAR ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
214 KAI HEERINGS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
215 DIOGO BARBOSA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
216 DAVID BJELOBRK ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
217 MARCO CRIACO ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
218 YOANN TRIBEAU ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
219 ALADJE N'DJAI ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
220 EVANDRO PINTO GOMES ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
221 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
222 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
223 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΕΛΕΤΙΝΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
224 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
225 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
226 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
227 ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΑΛΩΝΕΥΤΗΣ ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
228 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
229 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΚΛΑΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
230 NICKEL RONALDO ORR ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent