Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2019/20

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 21
2 EDWARD MASHINYA ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 19
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
5 GEORGE OHENEBENG ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 10
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 9
7 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
8 SAM SHABAN Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9
9 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9
10 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
11 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
12 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
13 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
15 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 7
17 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 7
19 ΦΡΙΞΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 7
20 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
21 ΕΡΙΚ ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
22 JERMAINE KINGSLEY OSEI Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7
23 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
24 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 6
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6
26 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΝΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
27 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
28 ZEST OWUSU BANAHENE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
30 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
31 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
32 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
33 ANTONIO ANDONIS FOTI Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
34 ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΑΘΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
37 OSVALDO DE CEITA PINTO JALO Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
39 ALEXANDRO BRATSIANI ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
40 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
42 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
43 ΦΕΙΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4
44 ΑΛΕΚΚΟΣ ΑΛΕΚΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
46 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
47 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
48 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
49 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
51 MPEMBELE OLIVIER ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
53 ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
54 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
55 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
57 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
58 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
59 ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΚΛΗ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
60 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
61 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
62 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΚΟΤΣΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
63 ΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
64 DAVID BJELOBRK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
65 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΝΑΠΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
66 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
67 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
68 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
69 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
70 ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
71 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
72 DJAVAN RODRIGUEZ MARTIN ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
73 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
74 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
75 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
76 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
77 ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
78 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
79 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
81 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
83 ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
84 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
85 ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
86 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
87 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
88 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΛΛΩΤΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
89 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
90 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΑΚΙΔΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
91 JONATHAN CABRERA ALFONSO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
92 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
93 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
95 JON MARTINEZ GOMEZ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
96 ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
97 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
100 PAVEL MELNICENCO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
101 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
102 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
103 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
104 ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΛΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
105 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΟΥΤΡΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
106 SVETOSLAV PANAMSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
107 ΜΑΡΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
108 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
110 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
111 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
112 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΓΙΑΖΩΒ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
113 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
114 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
115 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
116 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
118 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΑΤΤΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
120 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
121 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΛΛΑΣΙΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
122 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΠΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
123 ISHMAEL DANJAJI Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
124 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
125 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΕΤΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
126 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΡΕΖΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
127 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΡΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
128 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
129 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΟΥΡΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
131 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
132 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
133 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
134 HICHAM CHIROUF Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
135 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΠΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
136 ΦΟΙΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
137 ΣΥΜΕΩΝ ΚΚΟΝΕ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
138 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
140 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
141 ΡΗΓΙΝΟΣ ΡΗΓΙΝΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
144 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
145 ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
146 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
147 ΒΑΪΟΣ ΕΛΛΗΝΙΔΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
148 ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΥΔΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
149 ΘΩΜΑΣ ΛΟΙΖΟΣ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
150 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
151 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΝΕΤΗ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
152 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
153 ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΕΓΚΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
154 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
155 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
156 SANDRO EMANUEL GONCALVES DOS REIS PIRES SEMEDO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
157 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΥΛΛΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
158 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
159 IULIAN-GABRIEL BOARU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
160 ΚΛΕΙΤΟΣ ΚΩΣΤΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
161 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΜΟΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
162 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
163 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΡΝΑΒΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
164 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
165 ROMAN BOLMPOCIAN ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
166 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
167 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
168 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
169 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
170 FELIX TETTEH OCANSEY Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
171 ΣΑΒΒΑΣ ΛΥΤΡΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
172 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΛΑΖΙΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
173 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
174 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
175 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
176 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΖΙΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
177 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
179 MUHAMMED ATAY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
180 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by