Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2019/20 - Α΄ Φάση Α΄ Όμιλος

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 17
2 GLEOPFILO SABRINO RUDEWALD VLIJTER ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 13
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 13
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
5 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11
6 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 10
7 LUIZINHO DA SIILVA ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 10
8 JOSE RAFAEL ROMO PEREZ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 9
9 ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 9
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 9
11 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 8
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 8
13 DAVID EDUARDO SOLARI ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 8
14 SILVIO AUGUSTO GONZALEZ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 8
15 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΠΑΡΤΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 7
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 7
17 ΙΑΣΩΝΑΣ ΠΙΚΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 7
18 HERVE WILLIAM BODIONG ANDIOLO Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6
19 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 6
20 ROMEU FREITAS TORRES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6
21 EDUARDO PINCELI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
22 ADRIANO SIQUEIRA DA COSTA ΑΛΚΗ Ορόκλινη 5
23 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5
24 ALEJANDRO BRIAN BARBARO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
25 UROS PALIBRK ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
26 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
27 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΜΟΔΙΚΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
28 MAXWELL ANKOMAH ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
29 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΚΚΑΡΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
30 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΜΟΥΡΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
31 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΕΓΚΑΚΟΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
32 ALDAIR ADULAI DJALO BALDE ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
33 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
34 KEVIN TWENEBOA TANO ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
35 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 4
36 ΗΛΙΑΣ ΒΑΤΤΗΣ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
37 ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΛΕΚΚΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
40 DELMIRO EVORA NASCIMENTO ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
41 HAKEEM AYODEJI AYODELE CRAIG ARABA ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
43 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
44 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
45 DIOGO HENRIQUE SODRE ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
46 AISLAN PAULO LOTTICI BACK ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΠΑΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
48 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
49 MATIAS TOMAS PALAVECINO ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
50 JOAN TOMAS CAMPASOL ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
51 ENRIQUE BOULA SENOBUA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
52 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
53 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
54 YOANN TRIBEAU ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
55 FABRICE MARLON YEBLI CURTIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
56 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
57 MIQUEL FITO MESSANI BATISTA DE ARTUR ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
58 BERNARDO MASCARENHAS DINIZ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
60 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΛΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
61 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
62 ANTONIO WESLLEM DE SOUSA MONTEIRO ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
63 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
64 LUCIANO LIMA DA SILVA ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
65 EMMANUEL MBELLA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
66 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
67 ΜΑΡΙΟΣ ΠΕΡΑΤΙΚΟΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
68 RUI FERNANDO MAGALHAES VALENTE ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
69 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
70 ARMICHE ORTEGA MEDINA ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
71 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΠΑΧΤΑΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
72 DIDAC ANGEL DEVESA ALBIS ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
73 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
74 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
76 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
77 ΡΑΦΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
79 LUIZ FELIPE DE SOUSA DA SILVA ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
82 THIAGO FURTUOSO DOS SANTOS ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
84 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
85 MICHAEL FELGATE ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
86 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
87 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
88 MITCHELL STUART SCHET Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
89 NIAMEN RODOLPH AMESSAN ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
90 ΤΖΩΝΗ ΕΛ ΖΕΙΝ ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
91 ΜΑΡΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
92 STJEPAN SALIC ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
93 ΣΙΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
94 NUNO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
95 SASA POPIN ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
96 PIM BOUWMAN ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
97 JOSEPH FILS NANE EONE Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
98 JOAO LEONARDO DE PAULA REGINATO ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
99 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
100 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
101 MOHAMED OMAR SASSI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
102 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
103 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΜΜΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
104 DANIJEL PRANJIC ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
105 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
106 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
107 JUSTIN ADDO JOHNSON ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
108 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
109 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
110 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
111 JOSHUA JOHN BAMIDELE ADEYILEKA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
112 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
113 PETKO PETKOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
114 GAOUSSOU FOFANA ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
115 ΤΖΟΒΑΝΗΣ ΚΑΣΤΑΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
117 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
118 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
119 KACPER JERZY JODLOWSKI ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 1
120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
121 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΔΩΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
122 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
123 TAWONGA CHIMODZI ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
124 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
125 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
126 EZIAMAKA COLLINS IKENNA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
127 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
128 ΡΑΦΑΗΛ ΚΟΥΡΤΕΛΛΟΣ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
129 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
131 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΙΕΡΗ ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
132 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΙΛΛΗΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
133 EDUARDO NARDINI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by