1η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
16-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
GALAXY ACADEMY
2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

2η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-6
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-2
GALAXY ACADEMY
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

3η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
GALAXY ACADEMY
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

4η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-9
GALAXY ACADEMY
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
GALAXY ACADEMY
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

6η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
GALAXY ACADEMY
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-4
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

7η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-8
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
GALAXY ACADEMY
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
3-3
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-6
GALAXY ACADEMY
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
4-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
7-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

9η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
GALAXY ACADEMY
4-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
2-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

10η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
05-Δεκεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-9
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-1
GALAXY ACADEMY
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
08-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
15-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

11η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
GALAXY ACADEMY
4-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
0-3
GALAXY ACADEMY
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
22-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
29-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
5-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
05-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-5
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

13η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
4-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-6
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
8-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2022
GALAXY ACADEMY
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2022
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
4-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
02-Φεβρουαρίου-2022
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
6-1
GALAXY ACADEMY
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-5
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
09-Φεβρουαρίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)

16η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
30-Ιανουαρίου-2022
GALAXY ACADEMY
3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
13-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
02-Φεβρουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

17η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-3
GALAXY ACADEMY
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

18η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
9-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
GALAXY ACADEMY
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

19η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2022
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
GALAXY ACADEMY
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ

1η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
16-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-4
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-6
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-2
GALAXY ACADEMY OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2021
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
3-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-5
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

24-Οκτωβρίου-2021
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-9
GALAXY ACADEMY ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

31-Οκτωβρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
GALAXY ACADEMY ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-4
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
1-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

14-Νοεμβρίου-2021
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-8
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
0-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
3-3
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-6
GALAXY ACADEMY ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
4-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
7-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

28-Νοεμβρίου-2021
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
4-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
2-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

04-Δεκεμβρίου-2021
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-5
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
05-Δεκεμβρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-9
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-1
GALAXY ACADEMY ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
08-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
15-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

12-Δεκεμβρίου-2021
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
4-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

12:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
0-3
GALAXY ACADEMY ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
22-Δεκεμβρίου-2021
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
29-Δεκεμβρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
5-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
05-Ιανουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-5
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2022
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΤΤΑΛΛΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
4-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-6
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
8-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

16-Ιανουαρίου-2022
GALAXY ACADEMY
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

23-Ιανουαρίου-2022
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

12:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
4-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
02-Φεβρουαρίου-2022
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
6-1
GALAXY ACADEMY ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-5
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
09-Φεβρουαρίου-2022
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2022
GALAXY ACADEMY
3-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
13-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
02-Φεβρουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
3-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

05-Φεβρουαρίου-2022
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
06-Φεβρουαρίου-2022
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-3
GALAXY ACADEMY ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2022
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ
9-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας)
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
GALAXY ACADEMY
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2022
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
GALAXY ACADEMY ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-6
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
1-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (Κλιμάκιο Λάρνακας) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΠΑΡΘΕΝΩΝΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent