1η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
5-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
6-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
15-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

2η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
7-2
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-7
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

3η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
3-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

4η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
8-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

5η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
22-Νοεμβρίου-2020
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

6η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

7η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
06-Δεκεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

8η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
20-Δεκεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

9η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

10η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

11η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

12η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

13η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

16η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

18η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

1η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
5-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
6-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-2
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
15-Νοεμβρίου-2020
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
7-2
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
1-7
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
3-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ
8-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

21-Νοεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
22-Νοεμβρίου-2020
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

05-Δεκεμβρίου-2020
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

10:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
06-Δεκεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

19-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
20-Δεκεμβρίου-2020
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C.

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent