Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2022/23 - Α΄ Φάση

SCORERS

# Name Team Goals
1 ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 18
2 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 17
3 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 16
4 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 16
5 BYRON JAMES KAY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16
6 DUMITRU-ADRIAN CAPATANA ΠΕΓΕΙΑ 2014 15
7 JOAS TJAKKO VAN NEK ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 15
8 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
9 ΞΕΝΟΦΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 11
10 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 11
11 ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 10
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10
13 ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 10
14 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 10
15 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10
16 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 9
17 MAREK NICINSKI ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 9
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΡΑΛΛΑΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 9
19 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 9
20 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΜΗΤΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
21 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 8
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΛΛΑΔΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 8
23 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΤΣΑΠΑΡΙΛΛΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 8
24 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 8
25 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 8
26 HOUSEYIN MEHMET ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 7
27 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 7
28 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 7
29 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΟΙΖΙΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 7
30 ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΔΟΝΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 7
31 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 7
32 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΕΤΤΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 6
33 ΜΗΝΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 6
34 ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 6
35 JURMAIN ORLANDO BLANCHARD ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 6
36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
38 ΡΑΦΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
39 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 6
40 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΩΡΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 6
41 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 6
42 LACHLAN JAMES SEPPING ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6
43 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΕΤΤΑΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 6
44 VANIG DIKRANIAN ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 6
45 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΔΕΡΑΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
47 ΠΕΤΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 5
48 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
49 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
50 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 5
51 GEORGE ADRIAN MIRON ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
52 ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 5
53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 5
55 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΒΒΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 5
56 ΠΑΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
57 ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
58 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
59 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
60 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
61 ΠΕΤΡΟΣ ΚΚΟΛΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 5
62 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
63 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 5
64 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΖΑΒΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 4
65 ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΚΟΝΙΚΚΟΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
66 MUSTAFA HASDAG Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
67 ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
69 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
70 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
71 ABDULLAH DERAZI ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
72 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
73 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΝΑΛΤΟ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
76 ΚΕΝΔΕΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
77 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4
78 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
79 RUI FILIPE RODRIGUES MAIA Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
81 STOKELY MARCO NUNES ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
82 ΧΡΙΣΤΟΣ ΨΑΛΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
83 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 4
86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4
87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΡΦΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
88 ΤΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
89 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΙΤΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
90 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
91 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΣΑΜΑΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
92 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΕΚΚΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 3
93 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΟΥΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
95 ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
96 TROY GREGORY MC RAE ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
97 MARK KRISZTIAN KISS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΞΥΝΙΣΤΕΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΙΩΝΗ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
100 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
101 AIDAN DUNCAN STEVEN WHITE ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
102 LUCIANO CARTY ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
103 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΜΕΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3
104 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
105 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 3
106 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
107 ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ OΝΟΥΦΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 3
108 LORAND ANDREI ΝΑΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
109 ΡΑΙΑΝ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
110 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
111 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
112 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
113 MARIO GABRIEL MANOLACHE ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
114 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
115 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
116 ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΣΟΜΑΛΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
117 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
118 ΠΙΕΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
119 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΜΠΑΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
121 ΣΑΒΒΑΣ ΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 2
122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
123 ΠΕΤΡΟΣ ΦΕΣΣΑΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
124 ΓΑΒΡΙΗΛ ΠΑΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
125 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΙΓΓΟΠΟΥΛΛΟΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
126 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
127 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
128 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΚΑΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
129 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
130 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
131 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
132 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
134 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
135 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
136 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
137 ΓΚΡΕΚΟΡΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
138 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
139 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
140 ΧΡΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2
141 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
142 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
143 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
144 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΥΣΙΟΥΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
146 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
147 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
148 ARRAN ERIC CUNNINGHAM ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
149 HASAN ENVER KERIM ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
150 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΓΚΟΥΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
151 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΩΥΣΕΩΣ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 2
152 ΘΩΜΑΣ ΠΟΤΑΜΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 2
153 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
154 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
155 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΔΑΜΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
156 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
157 CATALIN MIHAI NEGURA ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
158 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
159 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
160 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
161 ΘΩΜΑΣ ΤΖΙΩΡΤΑΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
162 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
163 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
164 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
165 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
166 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
167 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
168 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
169 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑ ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
170 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
171 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΥΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
172 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
173 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
175 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
176 ΛΟΥΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
177 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
178 ZEKI SARP KULELI ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
179 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥΛΕΓΚΕΡΗΣ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
181 KEVIN MOTTAGHIAN ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
182 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
183 MOHAMAD OMAR MOUSA BAKKAR ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
184 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
185 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΥΡΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
186 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
187 KAREEM BEN-KMAYAL ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
188 JUNIOR YVES T MONE ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
189 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΡΑΚΛΕΙΤΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
190 RABIA SAVVAS DOGHMAN ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
191 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
192 MAXENCE GARACHON ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
193 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
194 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
195 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
196 ΙΣΜΑΗΛ ΟΥΑΣΙΜ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
197 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
198 ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
199 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
200 OCTAVIAN MARIAN POPESCU ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
201 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
202 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
203 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
204 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
205 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
206 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΛΣΕΝ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 1
207 ΡΑΦΑΗΛ ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
208 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
209 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΤΚΑΡ ΝΟΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
211 VIKTOR VELINOV VELIKOV ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
212 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΡΓΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
213 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΙΩΡΚΑΤΖΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
214 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
215 ΡΑΦΑΗΛ ΚΛΕΙΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
216 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
217 ΦΕΛΙΞ ΦΙΤΑΝΥΑΝ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
218 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΚΟΛΟΥ Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ 1
219 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
220 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1
221 ΟΛΙΒΕΡ ΒΑΛΙΑΝΤΗ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
222 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ 1
223 ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΕΥΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
224 ΧΡΙΣΤΟΦΕΡ ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
225 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
226 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
228 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent