Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2019/20

SCORERS

# Name Team Goals
1 NIKOLAOS PEPPOS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 21
2 EDWARD MASHINYA ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 19
3 ANDREAS PITTARAS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 16
4 ANDREAS IOANNOU ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
5 GEORGE OHENEBENG ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 10
6 ANDREAS CHRISTODOULOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
7 SAM SHABAN Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 9
8 KONSTANTINOS SAVVA ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 9
9 PANTELIS TAIROU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
10 NIKOLAS PAPAZACHARIOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9
11 KIRIAKOS CHRISTOU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
12 ISSA KONSTANTINIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 8
13 APOLLONAS VASILEIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
14 KIRIAKOS CHATZIAROS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
15 KONSTANTINOS SEMIRTZIDIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
16 PANAGIOTIS HADJIANDREAS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 7
17 ERIK LEONTIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
18 JERMAINE KINGSLEY OSEI Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 7
19 GEORGIOS GRAMMATIKOPOULLOS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 7
20 STEFANOS PROKOPIOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 7
21 FRIXOS KARAOLI ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 7
22 PANOS DIMITRIOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
23 KONSTANTINOS PAPASOFRONIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 6
24 NIKOS PANAGIDIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
25 VASILIS MICHAELIDIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 6
26 ANTONIO ANDONIS FOTI Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
27 MICHAEL KONSTANTINIDIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 5
28 KONSTANTINOS DIONISIOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
29 GEORGIOS SIATHAS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
30 STELIOS MINA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
31 CONNOR MCKINNON WYLIE LESTER FLYNN GILLESPIE ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
32 ZEST OWUSU BANAHENE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
33 KONSTANTINOS ANTHIMOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
34 NEKTARIOS KATTOS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
35 ARISTODIMOS ARISTODIMOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
36 STILIANOS KALLENOS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
37 FEIDIAS PANAGIOTOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4
38 ALEXANDRO BRATSIANI ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
39 GEORGIOS GEORGIOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
40 OSVALDO DE CEITA PINTO JALO Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
41 MARIOS DIMITRIOU ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
42 GIORGOS PAPANGELODIMOU Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 4
43 MARIOS THEODOROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
44 ANTREAS KAREKLA ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
45 LEONTIOS DIMOSTHENOUS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
46 PANIKOS EFTHIMIADIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
47 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
48 DAVID BJELOBRK ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
49 MICHALIS KOKOTSIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
50 NIKOLAS CHANAPPAS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
51 ANGELOS TSIAKLI ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
52 EFTHIMIOS GEORGIOU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
53 PANTELIS MAIROMICHALIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
54 STEFANOS DIMOSTHENOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
55 KONSTANTINOS CHARALAMBOUS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 3
56 MPEMBELE OLIVIER ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
57 ALEKKOS ALEKKOU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
58 APOLLONAS CHRISTOFIDIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
59 ANTONIS ARNAOUTIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
60 ZANNETOS KOUMASIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
61 MARINOS EVELTHONTOS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
62 CHRISTOFOROS CHARALAMBOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
63 IOANNIS STOUPPIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
64 STEFANOS MICHAEL ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
65 DIMITRIS ANDREOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
66 PANAGIOTIS THERAPONTOS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
67 LOUKAS CHARALAMBOUS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
68 GIORGOS STAVROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
69 ANDREAS MOUSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
70 KONSTANTINOS AILONITIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
71 IOANNIS KOULOUTERIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
72 PETROS CHATZIAROS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
73 NIKOLAS PATSIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
74 ADAMOS HADJIGEORGIOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
75 THEODOROS PAPANIKOLAOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
76 JON MARTINEZ GOMEZ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
77 PAILOS MILIS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
78 PASCHALIS HADJITHOMA ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
79 ANTONIS MOUSIIS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
80 DJAVAN RODRIGUEZ MARTIN ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
81 CHRISTOFOROS XENOFONTOS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
82 ILIAS AVRAAM ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
83 ANAXAGORAS VIOLARIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
84 KIRIAKOS VASILEIOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
85 IAKOVOS INIATIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
86 CHRISOVALANTIS PANAGIOTOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
87 PAVEL MELNICENCO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
88 CHARILAOS SOKRATOUS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
89 NIKOLAS ARISTOTELOUS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
90 SOFOKLIS THEODOROU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
91 RAFAIL KASIAS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
92 STELIOS MATTHAIOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
93 ORESTIS LEIVADIOTIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
94 IAKOVOS KIRIAKOU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
95 CHRISOSTOMOS FILIPPOU Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
96 GEORGIOS MOULLOTOS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
97 ALEXANDROS LAGOS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
98 VASILIS TZAKIDIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
99 JONATHAN CABRERA ALFONSO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
100 ELEFTHERIOS PANTELI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
101 KONSTANTINOS MINA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
102 MARINOS ANDREOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
103 ANDREAS IOANNOU ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
104 STEFANOS POULLIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
105 CHRISTAKIS KONSTANTINOU ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
106 IULIAN-GABRIEL BOARU ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
107 KLEITOS KOSTA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
108 LEONIDAS ACHILLEOS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
109 ANTREAS TEGERIS ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
110 LEONIDAS VARNAVA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
111 CHARALAMPOS HADJICHARALAMBOUS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
112 ROMAN BOLMPOCIAN ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
113 RENOS IRODOTOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
114 MICHALIS GAVRIIL ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
115 STOIL BOGDANOV ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
116 FELIX TETTEH OCANSEY Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
117 KIRIAKOS SEPOS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
118 ANTONIS MOULAZIMIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
119 SIMEON KKONE ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
120 IOANNIS GEORGIOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
121 NIKOLAOS CHARAMIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
122 KIRIAKOS LOIZOU ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
123 MUHAMMED ATAY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
124 THANASIS LIASIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
125 CHRISTOFOROS CHARALAMBOUS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
126 KIRIAKOS PARASKEVA ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
127 ANTONIS CHARALAMBOUS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
128 PAILOS KONTOLEFTEROS ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
129 PARASKEVAS CHOUTRIS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
130 SVETOSLAV PANAMSKI ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
131 MARKOS STILIANIDIS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
132 FILIPPOS KATTIMERIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
133 GIORGOS PERDIOS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
134 STAIROS NIKOLAOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
135 LEONARDOS KIRIAKOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
136 ANDREAS TSIMON ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
137 CHRISTOS MPAGIAZOV Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
138 SANDRO EMANUEL GONCALVES DOS REIS PIRES SEMEDO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
139 CHRISTODOULOS CHRISTODOULOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
140 VASILIS TRIANTAFILLAKIS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
141 ANTREAS ANASTASIOU ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
142 CHRISTOS DIMITRIADIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
143 KONSTANTINOS GEROLEMOU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
144 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
145 DIMITRIS MACHATTOS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
146 ANTREAS GOUGOURIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
147 MICHALIS IOANNIDIS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
148 CHRISTOS MANTOVANI ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
149 GEORGIOS KOUPPIS ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
150 ANDREAS ALEXANDRIS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
151 SAVVAS LITRA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
152 ANTREAS KALLASIDIS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
153 ANDREAS PATETSA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
154 NIKOS KATZIIS ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
155 PANAGIOTIS ANDREOU ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
156 STEFANOS CHARRIS Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
157 EFSTATHIOS PAPAEFSTATHIOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
158 KIRIAKOS PEPPOS ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
159 SERGIOS HADJIDIMITRIOU Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
160 GEORGIOS KOUMPARI ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
161 PANAGIOTIS PALOURTI ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
162 HICHAM CHIROUF Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
163 FOIVOS CHRISTODOULOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
164 DIMITRIS KONSTANTINIDIS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
165 SOKRATIS MILOPOULOS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
166 RIGINOS RIGINOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
167 GIORGOS NIKOLAOU ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
168 ALEXANDROS AILONITI ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
169 PANAGIOTIS LIASIDIS ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
170 GIANNIS LOIZIDIS ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
171 STELIOS IAKOVOU ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
172 MARIAN ALEXANDRU MARTINAS Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
173 ISHMAEL DANJAJI Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
174 VAΪOS ELLINIDIS ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
175 CHRISTOS XIDAS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
176 THOMAS LOIZOS PAPAEFSTATHIOU ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
177 TIMOTHEOS KONSTANTINOU ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
178 THEODOROS KANETI ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
179 MICHALIS PERIKLEOUS ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
180 NIKOLAS PREZAS ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by