Toggle navigation
Home
News & Info
News
CFA History
Ex Presidents
Committees
Στατιστικά
Πρωταθλήτριες Ομάδες
Πρωταθλήτριες Ομάδες Β' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γ' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Futsal
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γυναικών
Πρωταθλήτριες Ομάδες Νέων Κ-19 Α' Κατηγορίας
Κύπελλο / Τελικοί & Κατακτήσεις
ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
Τελικοί Κυπέλλου Γυναικών
Κυπελλούχοι Futsal
Τελικοί Κυπέλλου Νέων Κ-19 & Κατακτήσεις
Ιστορικά Στατιστικά Α’ Κατηγορίας
Ισοπαλίες με σκορ 5-5
Αήττητο σερί & συνεχόμενες νίκες
Κυπριακές Ομάδες στην Ευρώπη
Συμμετοχές & αγώνες ομάδων στην Ευρώπη
Η προϊστορία Κύπρος - Αγγλία στα Κύπελλα Ευρώπης
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΣΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΕΥΡΩΠΗΣ
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Αζερμπαϊτζάν
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Λευκορωσία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Βέλγιο
Η προϊστορία Κύπρος - Βουλγαρία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Δανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ελλάδα
Η προϊστορία Κύπρος - Πολωνία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σλοβακία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σουηδία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ουκρανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σερβία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Καζακστάν
Η προϊστορία Κύπρος - Τουρκία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Ισπανία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρου - Ολλανδίας στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σκωτία στα Κύπελλα Ευρώπης
Σκόρερ Α' Κατηγορίας
Super Cup
Super Cup αγώνες και κατακτήσεις
Super Cup Futsal
Super Cup Γυναικών
Δικαστική Επιτροπή & Εφετείο
Fair Play
Διαιτησία
Κανόνες / Ερωτήσεις & Απαντήσεις Κανονισμών Ποδοσφαίρου
Coaches Teaching School
Downloads
National Teams
Men National Team
Women National Team
FUTSAL National Team
Youth TeamU 21
Youth Team U19
Youth Team U17
Εθνική Παίδων U16
Olympic National Team
Youth Team U14
FUTSAL National Team U19
Youth Women National Team
Youth Women National Team U17
Competitions
Man
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 23/24
Κύπελλο Coca Cola Α' Β' Κατηγορίας 23/24
Super Cup 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ
Κύπελλο Coca Cola Γ΄ & Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2023/24
Youth
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Cablenet 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Προαιρετικό Κύπελλο Νέων Κ-19 Cablenet Α', Β', Γ' Κατηγορίας 2023/24
Under
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2023/24
Futsal
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Futsal Ανδρών 2023/24
Πρωτάθλημα Κυπέλλου Futsal Ανδρών 2023/2024
Super Cup Futsal Ανδρών 2023
Woman
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2023/24
Super Cup Γυναικών 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Γυναικών 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-18 Amazons 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 Leopards 2023/24
Grassroots
Criteria UEFA
UEFA Criteria News
Προγραμματισμένα Σεμινάρια
Οικονομικές Καταστάσεις Σωματείων
Downloads
UEFA Under 17
VAR
General
Read More
AEL LEMESOU - ENOSI NEON PARALIMNIOU
4
1
Start in Rosters
JOSIMAR JOSE EVORA DIAS
SLOBODAN MEDOJEVIC
LORENZO RIERA ORTEGA
RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN
MANUEL TORRES JIMENEZ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
MOMCILO RASO
BUNOZA GORDAN
BRUNO ARAUJO SANTOS
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS
KINGSLEY PELE VAN ANHOLT
OSCAR ADRIAN LUCERO
FERNANDO EMANUEL DENING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
DIEGO MARTIN BARBOZA GONZALEZ
IRAKLI MAISURADZE
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
GREGOR BALAZIC
JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO
FILIP GACEVSKI
ILLYA MARKOVSKYY
Substitute Rosters - AEL LEMESOU
Out
Μin
In
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
64'
GEVORG GHAZARYAN
RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS
74'
DAVOR ZDRAVKOVSKI
RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN
77'
MATKO BABIC
Substitute Rosters - ENOSI NEON PARALIMNIOU
Out
Μin
In
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
45'
CHIGOZIE UDOJI
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
71'
KELLY MARVIN IREP
OSCAR ADRIAN LUCERO
77'
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ
Goals
SLOBODAN MEDOJEVIC
6'
LORENZO RIERA ORTEGA
16'
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
24'
38'
JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO
(lblpenalty)
GEVORG GHAZARYAN
70'
Yellows
34'
IRAKLI MAISURADZE
65'
FERNANDO EMANUEL DENING
MOMCILO RASO
75'
LORENZO RIERA ORTEGA
81'
81'
CHIGOZIE UDOJI
Referees
Referee Name
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Assistant Referee 1
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Assistant Referee 2
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
4th Referee Name
ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Inspectors
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Stadium
ΤΣΙΡΕΙΟ
4
1
Start in Rosters
JOSIMAR JOSE EVORA DIAS
SLOBODAN MEDOJEVIC
LORENZO RIERA ORTEGA
RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN
MANUEL TORRES JIMENEZ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
MOMCILO RASO
BUNOZA GORDAN
BRUNO ARAUJO SANTOS
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS
KINGSLEY PELE VAN ANHOLT
OSCAR ADRIAN LUCERO
FERNANDO EMANUEL DENING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
DIEGO MARTIN BARBOZA GONZALEZ
IRAKLI MAISURADZE
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
GREGOR BALAZIC
JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO
FILIP GACEVSKI
ILLYA MARKOVSKYY
Substitute Rosters
In
Οut
Μin
In
Out
45'
CHIGOZIE UDOJI
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
GEVORG GHAZARYAN
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
64'
71'
KELLY MARVIN IREP
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
DAVOR ZDRAVKOVSKI
RICHARD DANILO MACIEL SOUSA CAMPOS
74'
77'
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΗ
OSCAR ADRIAN LUCERO
MATKO BABIC
RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN
77'
SLOBODAN MEDOJEVIC
6'
LORENZO RIERA ORTEGA
16'
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ
24'
38'
JUAN FELIPE ALVES RIBEIRO
(lblpenalty)
GEVORG GHAZARYAN
70'
34'
IRAKLI MAISURADZE
65'
FERNANDO EMANUEL DENING
MOMCILO RASO
75'
LORENZO RIERA ORTEGA
81'
81'
CHIGOZIE UDOJI
Referees
Referee Name
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Assistant Referee 1
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
Assistant Referee 2
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΥ
4th Referee Name
ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΡΟΥΘΟΥ
Inspectors
Inspector
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Stadium
ΤΣΙΡΕΙΟ
Tweets by CyprusFA
Events
2024-03-29
2024-03-30
2024-03-31
2024-04-10
2024-04-17
More