1 Competition Day

15-Sep-2019
P.O. ORMIDEIAS
1-4
ONISILOS SOTIRAS 2014
ELIA LITHRODONTA
1-5
CHALKANORAS DALIOU
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
KOURIS ERIMIS
0-2
AMATHOUS AGIOU TICHONA
OMONOIA PsEFDA
5-1
APONA ANAGIIAS
O KORMAKITIS
0-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU
DIGENIS OROKLINIS
0-7
E.N.I. DIGENIS IPsONA
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-4
ELPIDA ASTROMERITI

2 Competition Day

22-Sep-2019
E.N.I. DIGENIS IPsONA
6-1
APONA ANAGIIAS
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
OMONOIA PsEFDA
DIGENIS OROKLINIS
0-4
IRAKLIS GEROLAKKOU
AMATHOUS AGIOU TICHONA
0-7
P.O. XILOTIMPOU 2006
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
O KORMAKITIS
CHALKANORAS DALIOU
2-2
P.O. ORMIDEIAS
ELPIDA ASTROMERITI
4-1
KOURIS ERIMIS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
1-2
ELIA LITHRODONTA

3 Competition Day

29-Sep-2019
ELIA LITHRODONTA
5-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA
P.O. ORMIDEIAS
6-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-0
ELPIDA ASTROMERITI
OMONOIA PsEFDA
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-6
E.N.I. DIGENIS IPsONA
KOURIS ERIMIS
3-2
DIGENIS OROKLINIS
APONA ANAGIIAS
5-2
MEAP PERA CHORIOU NISOU
O KORMAKITIS
0-3
CHALKANORAS DALIOU

4 Competition Day

06-Oct-2019
IRAKLIS GEROLAKKOU
4-1
KOURIS ERIMIS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-0
O KORMAKITIS
DIGENIS OROKLINIS
2-2
P.O. XILOTIMPOU 2006
AMATHOUS AGIOU TICHONA
8-1
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA
3-0
MEAP PERA CHORIOU NISOU
ONISILOS SOTIRAS 2014
5-2
APONA ANAGIIAS
CHALKANORAS DALIOU
3-2
OMONOIA PsEFDA
ELPIDA ASTROMERITI
2-0
ELIA LITHRODONTA

5 Competition Day

13-Oct-2019
ELIA LITHRODONTA
4-2
DIGENIS OROKLINIS
APONA ANAGIIAS
4-3
CHALKANORAS DALIOU
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-2
IRAKLIS GEROLAKKOU
KOURIS ERIMIS
0-6
E.N.I. DIGENIS IPsONA
P.O. ORMIDEIAS
3-1
ELPIDA ASTROMERITI
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
ONISILOS SOTIRAS 2014
O KORMAKITIS
3-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA
OMONOIA PsEFDA
10-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

6 Competition Day

20-Oct-2019
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
0-3
APONA ANAGIIAS
DIGENIS OROKLINIS

15:30
P.O. ORMIDEIAS
CHALKANORAS DALIOU
1-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU
ELPIDA ASTROMERITI
6-0
O KORMAKITIS
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
ELIA LITHRODONTA
KOURIS ERIMIS
3-0
P.O. XILOTIMPOU 2006
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-0
ONISILOS SOTIRAS 2014
AMATHOUS AGIOU TICHONA
0-3
OMONOIA PsEFDA
23-Oct-2019
IRAKLIS GEROLAKKOU
2-5
ELIA LITHRODONTA
DIGENIS OROKLINIS
3-5
P.O. ORMIDEIAS

7 Competition Day

26-Oct-2019
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-2
CHALKANORAS DALIOU
27-Oct-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006
0-4
E.N.I. DIGENIS IPsONA
MEAP PERA CHORIOU NISOU
5-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
APONA ANAGIIAS
7-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA
OMONOIA PsEFDA
2-0
ELPIDA ASTROMERITI
O KORMAKITIS

14:30
DIGENIS OROKLINIS
ELIA LITHRODONTA

14:30
KOURIS ERIMIS
P.O. ORMIDEIAS
2-2
IRAKLIS GEROLAKKOU
30-Oct-2019
ELIA LITHRODONTA
2-1
KOURIS ERIMIS
O KORMAKITIS
8-2
DIGENIS OROKLINIS

8 Competition Day

10-Nov-2019
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-7
MEAP PERA CHORIOU NISOU
IRAKLIS GEROLAKKOU
2-6
O KORMAKITIS
DIGENIS OROKLINIS
1-3
OMONOIA PsEFDA
ELPIDA ASTROMERITI
2-1
APONA ANAGIIAS
KOURIS ERIMIS
0-3
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-1
CHALKANORAS DALIOU
P.O. XILOTIMPOU 2006
1-1
ELIA LITHRODONTA
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
0-2
ONISILOS SOTIRAS 2014

9 Competition Day

16-Nov-2019
MEAP PERA CHORIOU NISOU
8-2
ELPIDA ASTROMERITI
OMONOIA PsEFDA
1-2
IRAKLIS GEROLAKKOU
ONISILOS SOTIRAS 2014
12-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA
17-Nov-2019
P.O. ORMIDEIAS
1-3
P.O. XILOTIMPOU 2006
ELIA LITHRODONTA
1-3
E.N.I. DIGENIS IPsONA
CHALKANORAS DALIOU
3-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
APONA ANAGIIAS
4-3
DIGENIS OROKLINIS
O KORMAKITIS
1-0
KOURIS ERIMIS

10 Competition Day

24-Nov-2019
ELPIDA ASTROMERITI
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014
E.N.I. DIGENIS IPsONA
8-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-2
CHALKANORAS DALIOU
DIGENIS OROKLINIS
0-0
MEAP PERA CHORIOU NISOU
KOURIS ERIMIS
2-5
OMONOIA PsEFDA
P.O. XILOTIMPOU 2006
3-1
O KORMAKITIS
ELIA LITHRODONTA
7-1
P.O. ORMIDEIAS
IRAKLIS GEROLAKKOU
4-3
APONA ANAGIIAS

11 Competition Day

01-Dec-2019
P.O. ORMIDEIAS
0-2
E.N.I. DIGENIS IPsONA
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU
APONA ANAGIIAS
2-1
KOURIS ERIMIS
OMONOIA PsEFDA
2-3
P.O. XILOTIMPOU 2006
ONISILOS SOTIRAS 2014
5-1
DIGENIS OROKLINIS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
5-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA
CHALKANORAS DALIOU
3-1
ELPIDA ASTROMERITI
O KORMAKITIS
1-6
ELIA LITHRODONTA

12 Competition Day

15-Dec-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006

11:00
APONA ANAGIIAS
ELIA LITHRODONTA
2-3
OMONOIA PsEFDA
ELPIDA ASTROMERITI
3-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
DIGENIS OROKLINIS
0-7
CHALKANORAS DALIOU
IRAKLIS GEROLAKKOU
1-6
ONISILOS SOTIRAS 2014
P.O. ORMIDEIAS
3-0
O KORMAKITIS
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA
KOURIS ERIMIS
1-6
MEAP PERA CHORIOU NISOU
30-Dec-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006
4-1
APONA ANAGIIAS

13 Competition Day

22-Dec-2019
APONA ANAGIIAS
0-4
ELIA LITHRODONTA
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-9
ELPIDA ASTROMERITI
CHALKANORAS DALIOU
4-3
IRAKLIS GEROLAKKOU
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
5-0
DIGENIS OROKLINIS
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
KOURIS ERIMIS
OMONOIA PsEFDA
5-0
P.O. ORMIDEIAS
MEAP PERA CHORIOU NISOU
3-3
P.O. XILOTIMPOU 2006
O KORMAKITIS
1-5
E.N.I. DIGENIS IPsONA

14 Competition Day

05-Jan-2020
P.O. XILOTIMPOU 2006
1-2
ONISILOS SOTIRAS 2014
E.N.I. DIGENIS IPsONA
9-0
ELPIDA ASTROMERITI
O KORMAKITIS
0-3
OMONOIA PsEFDA
P.O. ORMIDEIAS
3-1
APONA ANAGIIAS
ELIA LITHRODONTA
1-1
MEAP PERA CHORIOU NISOU
KOURIS ERIMIS
0-8
CHALKANORAS DALIOU
DIGENIS OROKLINIS
5-3
AMATHOUS AGIOU TICHONA
IRAKLIS GEROLAKKOU
3-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15 Competition Day

12-Jan-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014
4-2
ELIA LITHRODONTA
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-4
IRAKLIS GEROLAKKOU
APONA ANAGIIAS
3-4
O KORMAKITIS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-1
KOURIS ERIMIS
MEAP PERA CHORIOU NISOU
3-0
P.O. ORMIDEIAS
ELPIDA ASTROMERITI
0-3
DIGENIS OROKLINIS
CHALKANORAS DALIOU
2-2
P.O. XILOTIMPOU 2006
OMONOIA PsEFDA
2-0
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16 Competition Day

25-Jan-2020
E.N.I. DIGENIS IPsONA
2-1
DIGENIS OROKLINIS
26-Jan-2020
ELPIDA ASTROMERITI
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU
APONA ANAGIIAS
0-2
OMONOIA PsEFDA
MEAP PERA CHORIOU NISOU
5-1
O KORMAKITIS
AMATHOUS AGIOU TICHONA
2-2
KOURIS ERIMIS
CHALKANORAS DALIOU
1-4
ELIA LITHRODONTA
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-0
P.O. XILOTIMPOU 2006
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
P.O. ORMIDEIAS

17 Competition Day

01-Feb-2020
P.O. ORMIDEIAS
1-2
CHALKANORAS DALIOU
02-Feb-2020
APONA ANAGIIAS
1-8
E.N.I. DIGENIS IPsONA
IRAKLIS GEROLAKKOU
5-2
DIGENIS OROKLINIS
ELIA LITHRODONTA
8-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
P.O. XILOTIMPOU 2006
8-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA
O KORMAKITIS
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014
OMONOIA PsEFDA
3-1
MEAP PERA CHORIOU NISOU
KOURIS ERIMIS
1-0
ELPIDA ASTROMERITI

18 Competition Day

09-Feb-2020
DIGENIS OROKLINIS
4-1
KOURIS ERIMIS
MEAP PERA CHORIOU NISOU
0-0
APONA ANAGIIAS
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-1
OMONOIA PsEFDA
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-1
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA
4-1
IRAKLIS GEROLAKKOU
ELPIDA ASTROMERITI
0-4
P.O. XILOTIMPOU 2006
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-3
ELIA LITHRODONTA
CHALKANORAS DALIOU
3-0
O KORMAKITIS

19 Competition Day

16-Feb-2020
KOURIS ERIMIS
0-6
IRAKLIS GEROLAKKOU
OMONOIA PsEFDA
2-0
CHALKANORAS DALIOU
P.O. ORMIDEIAS
8-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA
ELIA LITHRODONTA
1-1
ELPIDA ASTROMERITI
APONA ANAGIIAS
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
E.N.I. DIGENIS IPsONA
O KORMAKITIS
1-5
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
P.O. XILOTIMPOU 2006
5-1
DIGENIS OROKLINIS

20 Competition Day

23-Feb-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU
CHALKANORAS DALIOU
2-1
APONA ANAGIIAS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
2-1
OMONOIA PsEFDA
AMATHOUS AGIOU TICHONA
3-0
O KORMAKITIS
ELPIDA ASTROMERITI
1-2
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA
7-1
KOURIS ERIMIS
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-4
P.O. XILOTIMPOU 2006
DIGENIS OROKLINIS
0-3
ELIA LITHRODONTA

21 Competition Day

08-Mar-2020
P.O. ORMIDEIAS
5-2
DIGENIS OROKLINIS
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-1
E.N.I. DIGENIS IPsONA
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-0
CHALKANORAS DALIOU
APONA ANAGIIAS
3-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
OMONOIA PsEFDA
4-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA
O KORMAKITIS
1-4
ELPIDA ASTROMERITI
ELIA LITHRODONTA
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU
P.O. XILOTIMPOU 2006
5-0
KOURIS ERIMIS

22 Competition Day

15-Mar-2020
AMATHOUS AGIOU TICHONA

15:30
APONA ANAGIIAS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
MEAP PERA CHORIOU NISOU
CHALKANORAS DALIOU

15:30
ONISILOS SOTIRAS 2014
ELPIDA ASTROMERITI

15:30
OMONOIA PsEFDA
DIGENIS OROKLINIS

15:30
O KORMAKITIS
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006
KOURIS ERIMIS

15:30
ELIA LITHRODONTA

23 Competition Day

22-Mar-2020
P.O. ORMIDEIAS

15:30
KOURIS ERIMIS
ELIA LITHRODONTA

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006
O KORMAKITIS

15:30
IRAKLIS GEROLAKKOU
MEAP PERA CHORIOU NISOU

15:30
AMATHOUS AGIOU TICHONA
APONA ANAGIIAS

15:30
ELPIDA ASTROMERITI
ONISILOS SOTIRAS 2014

15:30
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
CHALKANORAS DALIOU

15:30
E.N.I. DIGENIS IPsONA
OMONOIA PsEFDA

15:30
DIGENIS OROKLINIS

24 Competition Day

29-Mar-2020
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
CHALKANORAS DALIOU
AMATHOUS AGIOU TICHONA

15:30
ONISILOS SOTIRAS 2014
ELPIDA ASTROMERITI

15:30
MEAP PERA CHORIOU NISOU
DIGENIS OROKLINIS

15:30
APONA ANAGIIAS
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
OMONOIA PsEFDA
KOURIS ERIMIS

15:30
O KORMAKITIS
P.O. XILOTIMPOU 2006

15:30
P.O. ORMIDEIAS
E.N.I. DIGENIS IPsONA

15:30
ELIA LITHRODONTA

25 Competition Day

05-Apr-2020
P.O. ORMIDEIAS

15:30
ELIA LITHRODONTA
O KORMAKITIS

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006
OMONOIA PsEFDA

15:30
KOURIS ERIMIS
APONA ANAGIIAS

15:30
IRAKLIS GEROLAKKOU
MEAP PERA CHORIOU NISOU

15:30
DIGENIS OROKLINIS
ONISILOS SOTIRAS 2014

15:30
ELPIDA ASTROMERITI
CHALKANORAS DALIOU

15:30
AMATHOUS AGIOU TICHONA
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
E.N.I. DIGENIS IPsONA

26 Competition Day

12-Apr-2020
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
CHALKANORAS DALIOU
DIGENIS OROKLINIS

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU
KOURIS ERIMIS

16:00
APONA ANAGIIAS
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
OMONOIA PsEFDA
ELIA LITHRODONTA

16:00
O KORMAKITIS
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
P.O. ORMIDEIAS
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

27 Competition Day

26-Apr-2020
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

16:00
ELPIDA ASTROMERITI
O KORMAKITIS

16:00
P.O. ORMIDEIAS
OMONOIA PsEFDA

16:00
ELIA LITHRODONTA
APONA ANAGIIAS

16:00
P.O. XILOTIMPOU 2006
MEAP PERA CHORIOU NISOU

16:00
KOURIS ERIMIS
ONISILOS SOTIRAS 2014

16:00
IRAKLIS GEROLAKKOU
CHALKANORAS DALIOU

16:00
DIGENIS OROKLINIS
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
E.N.I. DIGENIS IPsONA

28 Competition Day

03-May-2020
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
AMATHOUS AGIOU TICHONA
DIGENIS OROKLINIS

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
CHALKANORAS DALIOU
KOURIS ERIMIS

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU
ELIA LITHRODONTA

16:00
APONA ANAGIIAS
P.O. ORMIDEIAS

16:00
OMONOIA PsEFDA
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
O KORMAKITIS

29 Competition Day

10-May-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014

16:00
P.O. XILOTIMPOU 2006
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
E.N.I. DIGENIS IPsONA
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
DIGENIS OROKLINIS
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

16:00
IRAKLIS GEROLAKKOU
CHALKANORAS DALIOU

16:00
KOURIS ERIMIS
OMONOIA PsEFDA

16:00
O KORMAKITIS
APONA ANAGIIAS

16:00
P.O. ORMIDEIAS
MEAP PERA CHORIOU NISOU

16:00
ELIA LITHRODONTA

30 Competition Day

17-May-2020
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
OMONOIA PsEFDA
KOURIS ERIMIS

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
CHALKANORAS DALIOU
P.O. ORMIDEIAS

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU
O KORMAKITIS

16:00
APONA ANAGIIAS
DIGENIS OROKLINIS

16:00
ELPIDA ASTROMERITI
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
AMATHOUS AGIOU TICHONA
ELIA LITHRODONTA

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014

1 Competition Day

15-Sep-2019
P.O. ORMIDEIAS
1-4
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
1-5
CHALKANORAS DALIOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
KOURIS ERIMIS
0-2
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
OMONOIA PsEFDA
5-1
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
O KORMAKITIS
0-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
0-7
E.N.I. DIGENIS IPsONA KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-4
ELPIDA ASTROMERITI ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More

2 Competition Day

22-Sep-2019
E.N.I. DIGENIS IPsONA
6-1
APONA ANAGIIAS ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
DIGENIS OROKLINIS
0-4
IRAKLIS GEROLAKKOU KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
0-7
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
O KORMAKITIS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU
2-2
P.O. ORMIDEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
ELPIDA ASTROMERITI
4-1
KOURIS ERIMIS ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
1-2
ELIA LITHRODONTA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More

3 Competition Day

29-Sep-2019
ELIA LITHRODONTA
5-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. ORMIDEIAS
6-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-0
ELPIDA ASTROMERITI ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
OMONOIA PsEFDA
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-6
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KOURIS ERIMIS
3-2
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
APONA ANAGIIAS
5-2
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
O KORMAKITIS
0-3
CHALKANORAS DALIOU ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More

4 Competition Day

06-Oct-2019
IRAKLIS GEROLAKKOU
4-1
KOURIS ERIMIS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-0
O KORMAKITIS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
2-2
P.O. XILOTIMPOU 2006 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
8-1
P.O. ORMIDEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
3-0
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
5-2
APONA ANAGIIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU
3-2
OMONOIA PsEFDA ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
ELPIDA ASTROMERITI
2-0
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More

5 Competition Day

13-Oct-2019
ELIA LITHRODONTA
4-2
DIGENIS OROKLINIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
APONA ANAGIIAS
4-3
CHALKANORAS DALIOU ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
2-2
IRAKLIS GEROLAKKOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
KOURIS ERIMIS
0-6
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
P.O. ORMIDEIAS
3-1
ELPIDA ASTROMERITI ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
O KORMAKITIS
3-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
10-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More

6 Competition Day

20-Oct-2019
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
0-3
APONA ANAGIIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
DIGENIS OROKLINIS

15:30
P.O. ORMIDEIAS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
CHALKANORAS DALIOU
1-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
More
ELPIDA ASTROMERITI
6-0
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KOURIS ERIMIS
3-0
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-0
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
0-3
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
23-Oct-2019
IRAKLIS GEROLAKKOU
2-5
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
3-5
P.O. ORMIDEIAS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More

7 Competition Day

26-Oct-2019
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-2
CHALKANORAS DALIOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
27-Oct-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006
0-4
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
5-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
More
APONA ANAGIIAS
7-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
2-0
ELPIDA ASTROMERITI ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
O KORMAKITIS

14:30
DIGENIS OROKLINIS ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA

14:30
KOURIS ERIMIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. ORMIDEIAS
2-2
IRAKLIS GEROLAKKOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
30-Oct-2019
ELIA LITHRODONTA
2-1
KOURIS ERIMIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
O KORMAKITIS
8-2
DIGENIS OROKLINIS ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More

8 Competition Day

10-Nov-2019
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-7
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
2-6
O KORMAKITIS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
1-3
OMONOIA PsEFDA KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
ELPIDA ASTROMERITI
2-1
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
More
KOURIS ERIMIS
0-3
P.O. ORMIDEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-1
CHALKANORAS DALIOU ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
1-1
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
0-2
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More

9 Competition Day

16-Nov-2019
MEAP PERA CHORIOU NISOU
8-2
ELPIDA ASTROMERITI ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΥΜΠΙΩΝ
More
OMONOIA PsEFDA
1-2
IRAKLIS GEROLAKKOU ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
12-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥΣ
More
17-Nov-2019
P.O. ORMIDEIAS
1-3
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
1-3
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
CHALKANORAS DALIOU
3-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
APONA ANAGIIAS
4-3
DIGENIS OROKLINIS ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
O KORMAKITIS
1-0
KOURIS ERIMIS ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More

10 Competition Day

24-Nov-2019
ELPIDA ASTROMERITI
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
8-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-2
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
More
DIGENIS OROKLINIS
0-0
MEAP PERA CHORIOU NISOU KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
KOURIS ERIMIS
2-5
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
3-1
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
7-1
P.O. ORMIDEIAS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
4-3
APONA ANAGIIAS ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
More

11 Competition Day

01-Dec-2019
P.O. ORMIDEIAS
0-2
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
APONA ANAGIIAS
2-1
KOURIS ERIMIS ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
2-3
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
5-1
DIGENIS OROKLINIS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
5-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
More
CHALKANORAS DALIOU
3-1
ELPIDA ASTROMERITI ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
O KORMAKITIS
1-6
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More

12 Competition Day

15-Dec-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006

11:00
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
2-3
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
More
ELPIDA ASTROMERITI
3-0
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
DIGENIS OROKLINIS
0-7
CHALKANORAS DALIOU KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
1-6
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
P.O. ORMIDEIAS
3-0
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
5-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
KOURIS ERIMIS
1-6
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
30-Dec-2019
P.O. XILOTIMPOU 2006
4-1
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More

13 Competition Day

22-Dec-2019
APONA ANAGIIAS
0-4
ELIA LITHRODONTA ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-9
ELPIDA ASTROMERITI ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
CHALKANORAS DALIOU
4-3
IRAKLIS GEROLAKKOU ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
5-0
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
KOURIS ERIMIS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
5-0
P.O. ORMIDEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
3-3
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
O KORMAKITIS
1-5
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
More

14 Competition Day

05-Jan-2020
P.O. XILOTIMPOU 2006
1-2
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
9-0
ELPIDA ASTROMERITI ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
More
O KORMAKITIS
0-3
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
More
P.O. ORMIDEIAS
3-1
APONA ANAGIIAS "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
More
ELIA LITHRODONTA
1-1
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
KOURIS ERIMIS
0-8
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
5-3
AMATHOUS AGIOU TICHONA KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
3-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More

15 Competition Day

12-Jan-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014
4-2
ELIA LITHRODONTA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-4
IRAKLIS GEROLAKKOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
APONA ANAGIIAS
3-4
O KORMAKITIS ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-1
KOURIS ERIMIS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
3-0
P.O. ORMIDEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
ELPIDA ASTROMERITI
0-3
DIGENIS OROKLINIS ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
CHALKANORAS DALIOU
2-2
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
OMONOIA PsEFDA
2-0
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More

16 Competition Day

25-Jan-2020
E.N.I. DIGENIS IPsONA
2-1
DIGENIS OROKLINIS ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
More
26-Jan-2020
ELPIDA ASTROMERITI
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
APONA ANAGIIAS
0-2
OMONOIA PsEFDA ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
5-1
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
2-2
KOURIS ERIMIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
CHALKANORAS DALIOU
1-4
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-0
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
3-0
P.O. ORMIDEIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More

17 Competition Day

01-Feb-2020
P.O. ORMIDEIAS
1-2
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
02-Feb-2020
APONA ANAGIIAS
1-8
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
5-2
DIGENIS OROKLINIS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
8-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
8-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
O KORMAKITIS
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
3-1
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
KOURIS ERIMIS
1-0
ELPIDA ASTROMERITI ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More

18 Competition Day

09-Feb-2020
DIGENIS OROKLINIS
4-1
KOURIS ERIMIS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
0-0
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-1
OMONOIA PsEFDA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
3-1
P.O. ORMIDEIAS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
4-1
IRAKLIS GEROLAKKOU ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
ELPIDA ASTROMERITI
0-4
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
1-3
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
CHALKANORAS DALIOU
3-0
O KORMAKITIS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More

19 Competition Day

16-Feb-2020
KOURIS ERIMIS
0-6
IRAKLIS GEROLAKKOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
OMONOIA PsEFDA
2-0
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
P.O. ORMIDEIAS
8-0
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
1-1
ELPIDA ASTROMERITI ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
APONA ANAGIIAS
0-3
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-1
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
O KORMAKITIS
1-5
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
5-1
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More

20 Competition Day

23-Feb-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-3
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU
2-1
APONA ANAGIIAS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS
2-1
OMONOIA PsEFDA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA
3-0
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
ELPIDA ASTROMERITI
1-2
P.O. ORMIDEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA
7-1
KOURIS ERIMIS ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU
0-4
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
DIGENIS OROKLINIS
0-3
ELIA LITHRODONTA KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More

21 Competition Day

08-Mar-2020
P.O. ORMIDEIAS
5-2
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014
1-1
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU
1-0
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
APONA ANAGIIAS
3-1
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA
4-1
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
O KORMAKITIS
1-4
ELPIDA ASTROMERITI ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA
1-1
IRAKLIS GEROLAKKOU ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006
5-0
KOURIS ERIMIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More

22 Competition Day

15-Mar-2020
AMATHOUS AGIOU TICHONA

15:30
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
CHALKANORAS DALIOU

15:30
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
ELPIDA ASTROMERITI

15:30
OMONOIA PsEFDA ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
DIGENIS OROKLINIS

15:30
O KORMAKITIS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
P.O. ORMIDEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
KOURIS ERIMIS

15:30
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More

23 Competition Day

22-Mar-2020
P.O. ORMIDEIAS

15:30
KOURIS ERIMIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
O KORMAKITIS

15:30
IRAKLIS GEROLAKKOU ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU

15:30
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
APONA ANAGIIAS

15:30
ELPIDA ASTROMERITI ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014

15:30
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU

15:30
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
OMONOIA PsEFDA

15:30
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More

24 Competition Day

29-Mar-2020
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
CHALKANORAS DALIOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA

15:30
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
ELPIDA ASTROMERITI

15:30
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
DIGENIS OROKLINIS

15:30
APONA ANAGIIAS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

15:30
OMONOIA PsEFDA ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KOURIS ERIMIS

15:30
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006

15:30
P.O. ORMIDEIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA

15:30
ELIA LITHRODONTA ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More

25 Competition Day

05-Apr-2020
P.O. ORMIDEIAS

15:30
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
O KORMAKITIS

15:30
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA

15:30
KOURIS ERIMIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
APONA ANAGIIAS

15:30
IRAKLIS GEROLAKKOU ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU

15:30
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014

15:30
ELPIDA ASTROMERITI ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU

15:30
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

15:30
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More

26 Competition Day

12-Apr-2020
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
CHALKANORAS DALIOU ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
DIGENIS OROKLINIS

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KOURIS ERIMIS

16:00
APONA ANAGIIAS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
ELIA LITHRODONTA

16:00
O KORMAKITIS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
P.O. ORMIDEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More

27 Competition Day

26-Apr-2020
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

16:00
ELPIDA ASTROMERITI ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
O KORMAKITIS

16:00
P.O. ORMIDEIAS ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
OMONOIA PsEFDA

16:00
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
APONA ANAGIIAS

16:00
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU

16:00
KOURIS ERIMIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More
ONISILOS SOTIRAS 2014

16:00
IRAKLIS GEROLAKKOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
CHALKANORAS DALIOU

16:00
DIGENIS OROKLINIS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More

28 Competition Day

03-May-2020
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
DIGENIS OROKLINIS

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
CHALKANORAS DALIOU ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
KOURIS ERIMIS

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
ELIA LITHRODONTA

16:00
APONA ANAGIIAS ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More
P.O. ORMIDEIAS

16:00
OMONOIA PsEFDA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
O KORMAKITIS ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More

29 Competition Day

10-May-2020
ONISILOS SOTIRAS 2014

16:00
P.O. XILOTIMPOU 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
More
ELPIDA ASTROMERITI

16:00
E.N.I. DIGENIS IPsONA ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
More
AMATHOUS AGIOU TICHONA

16:00
DIGENIS OROKLINIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
More
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS

16:00
IRAKLIS GEROLAKKOU ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
More
CHALKANORAS DALIOU

16:00
KOURIS ERIMIS ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
More
OMONOIA PsEFDA

16:00
O KORMAKITIS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
More
APONA ANAGIIAS

16:00
P.O. ORMIDEIAS ΠΕΡΙΦ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΙΩΝ - ΔΕΥΤΕΡΑΣ
More
MEAP PERA CHORIOU NISOU

16:00
ELIA LITHRODONTA ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
More

30 Competition Day

17-May-2020
E.N.I. DIGENIS IPsONA

16:00
OMONOIA PsEFDA ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
More
KOURIS ERIMIS

16:00
EN.A.D. POLIS CHRISOCHOUS ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
More
P.O. XILOTIMPOU 2006

16:00
CHALKANORAS DALIOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
More
P.O. ORMIDEIAS

16:00
MEAP PERA CHORIOU NISOU ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
More
O KORMAKITIS

16:00
APONA ANAGIIAS ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
More
DIGENIS OROKLINIS

16:00
ELPIDA ASTROMERITI KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
More
IRAKLIS GEROLAKKOU

16:00
AMATHOUS AGIOU TICHONA ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
More
ELIA LITHRODONTA

16:00
ONISILOS SOTIRAS 2014 ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
More

Sponsors

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Tel. : +357 22352341 , +357 77771606

Fax : +357 22590544

Postal Address : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Email : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by