ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 10η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ

Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14:30
Στάδιο "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ

ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΓΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Παρατηρητής ΛΟΙΖΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Παρατηρητής ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΚΚΑΡΗ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ Alexander College 2018/19

 10η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ - ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ
Διαιτητής ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητής ΠΑΥΛΟΣ ΤΤΟΦΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ - ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
14:30
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ - ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Β΄ Κατηγορίας 2018/19

 9η Αγωνιστική

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητής ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
14:30
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Ν.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ

Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
14:30
Στάδιο KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΑΛΚΗ Ορόκλινη
14:30
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΟΡΦΕΑΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ15 2018/2019 18/19

 1η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - APOLLON LADIES
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ MINI FOOTBALL Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
11:00
Στάδιο ΜΑΡΑΚΑΝΑ FOOTBALL ARENA
Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ (Λ/σία) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Διαιτητής ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΑΛΚΗ Ορόκλινη - ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΕΥΔΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΛΩΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:00
Στάδιο STAR FC (ΕΡΓΑΤΕΣ)
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ (Λ/ΚΑ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΚΟΥΣΙΑΠΠΑΣ

Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΛΟΥΚΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Διαιτητής ΛΟΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΙΤΤΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΚΚΟΥ

ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Liverpool F.C. International Academy Cyprus - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
12:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19

 9η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΑΛΚΗ Ορόκλινη
14:30
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥΡΠΟΥΡΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ASHKAN TEHRANY

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΡΚΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΙΣΙΑΡΑ

ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ

ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ - ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ

Liverpool F.C. International Academy Cyprus - Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

Galacticos Football Club - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ "ΑΔΩΝΗΣ" ΙΔΑΛΙΟΥ
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
10:00
Στάδιο OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΠΙΣ ΓΕΡΙΟΥ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2018/19

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡΔΑΛΛΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΤΑΣΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2018/19

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΘΕΡΑΠΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΦΟΣ F.C. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Διαιτητής ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΝΕΚΝΑΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Διαιτητής ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΑΤΖΗΣΟΛΩΜΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΙΑ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΟΣ ΕΥΛΑΒΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑΣ

ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΣΟΥΜΗ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
12:00
Στάδιο ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητής ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΣΠΑΝΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
09:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ASHKAN TEHRANY

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.
10:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
10:00
Στάδιο ΣΩΤΗΡΕΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ( ΚΟΦΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
10:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΟΙΖΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
10:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ

 Προαιρετικό Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2018/19

 13η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ Β.

ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΧΡΥΣΩ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΕΜΕΝΙΩΤΗΣ
Παρατηρητής ΑΓΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΕΡΟΔΙΑΚΟΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΟΙΖΙΔΗΣ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΟΤΑΤΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΒΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ - Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
12:00
Στάδιο ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Διαιτητής ASHKAN TEHRANY
Α' Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Παρατηρητής ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΣΜΑ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
12:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΛΟΙΖΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΠΑΦΟΣ F.C.
12:00
Στάδιο ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Διαιτητής ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΛΑΜΠΡΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΛΑΜΠΡΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ

ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
12:00
Στάδιο ΣΩΤΗΡΕΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ( ΚΟΦΙΝΟΥ)
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΙΤΤΑΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα FUTSAL Α΄Κατηγορίας 18/19

 7η Αγωνιστική

Παρασκευή, 16 Νοεμβρίου 2018

ATHIENOU A.C. - ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
20:45
Στάδιο ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Διαιτητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
2ος Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3ος Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Χρονομέτρης ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Παρατηρητής ΚΥΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Πρωτάθλημα Νέων U-19 FUTSAL 2018/19

 7η Αγωνιστική

Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
17:30
Στάδιο ΠΟΛ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ
Διαιτητής ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2ος Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - AGBU ARARAT - FONBET
20:00
Στάδιο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
2ος Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΑΛΑΣ

ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ
20:30
Στάδιο ΜΕΛΚΟΝΙΑΝ
Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2ος Διαιτητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ

Τρίτη, 20 Νοεμβρίου 2018

ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ - ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
20:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΑ FUTSAL ΠΑΛΙΟ ΓΣΖ
Διαιτητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ
2ος Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικείου Ποδοσφαίρου 2018/19

 7η Αγωνιστική

Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ ΑΓ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ - Ε.Ν.Π. Α.Ε.ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑ
Τέταρτος Διαιτητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ ΛΕΜΕΣΟΥ
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΛΑΓΙΩΤΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΡΗΣ
Παρατηρητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ - BARCELONA FA PYRGOS LIMASSOL
11:00
Στάδιο ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Παρατηρητής ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΖΙΑΠΟΥΡΑΣ

ΠΑΦΙΑ - APOLLON LADIES
11:00
Στάδιο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΟΥΤΙΔΗΣ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Λυμπιών
11:00
Στάδιο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α' Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Β' Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by