1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-15
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-9
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14-Οκτωβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21-Οκτωβρίου-2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-12
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

7η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
04-Νοεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
11-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
18-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

10η Αγωνιστική

25-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική

02-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
09-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
27-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

1η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ "ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ" - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-15
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-9
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-7
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2-0
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-12
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-4
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
04-Νοεμβρίου-2018
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-3
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
0-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000
3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ STAR FC (ΕΡΓΑΤΕΣ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

25-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

02-Δεκεμβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
09-Δεκεμβρίου-2018
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
23-Δεκεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

10:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

12:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

10:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000

12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by