1η Αγωνιστική

02-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
7-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

2η Αγωνιστική

16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-7
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
8-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-7
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
8-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
7-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
14-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
6-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-4
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-8
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-5
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

21-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
9-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-5
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
28-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-4
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-5
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-8
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
8-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
8-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
5-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

18-Νοεμβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
7-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-6
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
02-Δεκεμβρίου-2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
5-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-7
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
6-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
9-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
7-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

13η Αγωνιστική

16-Δεκεμβρίου-2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-3
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
06-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-5
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
10-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
8-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
20-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
7-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
8-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-7
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

27-Ιανουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
03-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
6-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
5-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

20η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
17-Φεβρουαρίου-2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-7
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
5-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
27-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-9
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-6
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
7-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

23η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
8-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
10-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

24η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
7-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

25η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
24-Μαρτίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014

26η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

27η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
07-Απριλίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014

28η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
14-Απριλίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

29η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

30η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

1η Αγωνιστική

02-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
7-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-7
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

23-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
8-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-7
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
8-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
7-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
6-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-4
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-8
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-5
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

21-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
9-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-5
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
4-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
28-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-4
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-5
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-8
ΑΛΚΗ Ορόκλινη KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-7
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
8-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΩΝ (ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΑΡΝΑΚΑΣ)
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
8-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
5-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

18-Νοεμβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
7-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-6
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

10:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
02-Δεκεμβρίου-2018
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
5-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-7
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
6-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
5-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
9-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
7-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

16-Δεκεμβρίου-2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-3
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-4
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
06-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-5
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
4-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
5-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
10-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
8-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-3
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
7-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
8-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-7
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

27-Ιανουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
03-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
6-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
5-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
17-Φεβρουαρίου-2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-7
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
7-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
5-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-6
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
27-Φεβρουαρίου-2019
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-9
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-6
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
4-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
7-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
8-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
10-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
7-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
24-Μαρτίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
07-Απριλίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

10:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
14-Απριλίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΕΓΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by