1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
06-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
07-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

6η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
20-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
21-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
07-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
28-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
04-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
18-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
02-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
03-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

18η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
26-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
27-Ιανουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
03-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
10-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
17-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

22η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
23-Φεβρουαρίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
24-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
03-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
04-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
20-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

24η Αγωνιστική

08-Μαρτίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
09-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
11-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
4-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
24-Μαρτίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

27η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

28η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
7-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
08-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

29η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

30η Αγωνιστική

20-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
21-Απριλίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
06-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
07-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
20-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
28-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
04-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
02-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
03-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-4
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-4
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
6-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
26-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
03-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
10-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
17-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
23-Φεβρουαρίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
24-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
03-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
04-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
20-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

08-Μαρτίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
09-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
11-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
1-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
4-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
4-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
24-Μαρτίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
7-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
08-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

20-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
4-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
21-Απριλίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by