1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
06-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
07-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
14-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

6η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
20-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
21-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
07-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
28-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
04-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
18-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

12η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
02-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
03-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

18:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

18η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
03-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
17-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

22η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
03-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

24η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
24-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

27η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

28η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
07-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

29η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

30η Αγωνιστική

20-Απριλίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

1η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
16-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
06-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
07-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
20-Οκτωβρίου-2018
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
0-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
07-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΠΕΓΕΙΑ 2014
1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
28-Οκτωβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-1
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
1-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
04-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
2-2
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-0
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
4-3
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
11-Νοεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
1-3
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-3
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
01-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
4-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
2-2
ΠΕΓΕΙΑ 2014 "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
02-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
03-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
4-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4-1
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
1-0
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

18:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
15-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
16-Δεκεμβρίου-2018
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

12-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

19-Ιανουαρίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

14:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

02-Φεβρουαρίου-2019
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
03-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

09-Φεβρουαρίου-2019
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

16-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
17-Φεβρουαρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

02-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
03-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

09-Μαρτίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

16-Μαρτίου-2019
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

23-Μαρτίου-2019
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
24-Μαρτίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

30-Μαρτίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

15:30
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

06-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

15:30
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

15:30
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
07-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

13-Απριλίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

16:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ

16:00
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

20-Απριλίου-2019
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Περισσότερα
Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Περισσότερα
21-Απριλίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by