1η Αγωνιστική

10-Σεπτεμβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

2η Αγωνιστική

17-Σεπτεμβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

3η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
25-Σεπτεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

4η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-15
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

08-Οκτωβρίου-2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
9-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
7-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
16-Οκτωβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

7η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

8η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30-Οκτωβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
11-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

9η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2016
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

10η Αγωνιστική

12-Νοεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-13
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
13-Νοεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2016
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
16-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-6
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
27-Νοεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

13η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2016
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
9-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14η Αγωνιστική

10-Δεκεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
11-Δεκεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15η Αγωνιστική

17-Δεκεμβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-7
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

13:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
21-Δεκεμβρίου-2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
11-Ιανουαρίου-2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16η Αγωνιστική

07-Ιανουαρίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
6-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

14-Ιανουαρίου-2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
9-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
15-Ιανουαρίου-2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

18η Αγωνιστική

21-Ιανουαρίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

19η Αγωνιστική

28-Ιανουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
29-Ιανουαρίου-2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
15-Φεβρουαρίου-2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

20η Αγωνιστική

04-Φεβρουαρίου-2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

21η Αγωνιστική

11-Φεβρουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
12-Φεβρουαρίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική

18-Φεβρουαρίου-2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-8
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
8-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

23η Αγωνιστική

25-Φεβρουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26-Φεβρουαρίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

24η Αγωνιστική

04-Μαρτίου-2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
8-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-10
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική

11-Μαρτίου-2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12-Μαρτίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
22-Μαρτίου-2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

26η Αγωνιστική

18-Μαρτίου-2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
8-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

27η Αγωνιστική

26-Μαρτίου-2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
9-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
7-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

28η Αγωνιστική

01-Απριλίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-9
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
9-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

29η Αγωνιστική

08-Απριλίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-15
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

30η Αγωνιστική

22-Απριλίου-2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
7-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-9
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
23-Απριλίου-2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

1η Αγωνιστική

10-Σεπτεμβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

17-Σεπτεμβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-8
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

24-Σεπτεμβρίου-2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
25-Σεπτεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

01-Οκτωβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-15
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

08-Οκτωβρίου-2016
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
9-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-7
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
7-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

15-Οκτωβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
16-Οκτωβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

22-Οκτωβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΛΑΤΡΕΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
4-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

29-Οκτωβρίου-2016
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΛΑΤΡΕΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-8
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-5
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
30-Οκτωβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
11-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

05-Νοεμβρίου-2016
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

12-Νοεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-13
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
13-Νοεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

19-Νοεμβρίου-2016
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
16-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-6
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

26-Νοεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-9
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
27-Νοεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

03-Δεκεμβρίου-2016
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
9-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

10-Δεκεμβρίου-2016
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
0-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
11-Δεκεμβρίου-2016
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

17-Δεκεμβρίου-2016
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-7
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

13:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
21-Δεκεμβρίου-2016
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
11-Ιανουαρίου-2017
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

07-Ιανουαρίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
6-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

14-Ιανουαρίου-2017
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
9-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΕΡΣΕΦΑΝΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
15-Ιανουαρίου-2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

21-Ιανουαρίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

28-Ιανουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
29-Ιανουαρίου-2017
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
15-Φεβρουαρίου-2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
3-2
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

04-Φεβρουαρίου-2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
2-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-6
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
5-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

11-Φεβρουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
12-Φεβρουαρίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

18-Φεβρουαρίου-2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-8
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
6-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
8-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
12-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

25-Φεβρουαρίου-2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
2-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
5-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
26-Φεβρουαρίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

04-Μαρτίου-2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
8-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-10
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

11-Μαρτίου-2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
8-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
8-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
6-1
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
12-Μαρτίου-2017
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
22-Μαρτίου-2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

18-Μαρτίου-2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
4-4
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
8-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

26-Μαρτίου-2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
9-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-2
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
7-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

01-Απριλίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-9
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-4
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
9-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
9-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

08-Απριλίου-2017
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-15
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3-0
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΤΡΟΜΙΛΙΔΗ(ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ) ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

22-Απριλίου-2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
7-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-9
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
23-Απριλίου-2017
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by