1η Αγωνιστική

20-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

2η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

3η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
11-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
10-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-5
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

4η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

5η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

6η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

11:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

8η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

9η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

11η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

18η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

19η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

20η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

22η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

23η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

24η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

25η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

26η Αγωνιστική

18-Απριλίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

1η Αγωνιστική

20-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-0
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

27-Σεπτεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
10-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

10-Οκτωβρίου-2020
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
11-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
10-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-5
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

18-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

25-Οκτωβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

01-Νοεμβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

11:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

08-Νοεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

15-Νοεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

22-Νοεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

29-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

06-Δεκεμβρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

20-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

10-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

17-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

24-Ιανουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

31-Ιανουαρίου-2021
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

07-Φεβρουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

14-Φεβρουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

21-Φεβρουαρίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

28-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2021
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

18-Απριλίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΒΟΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by