1η Αγωνιστική

11-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

2η Αγωνιστική

18-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
19-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
20-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

3η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
26-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
21-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

4η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
28-Οκτωβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
04-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

6η Αγωνιστική

14-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

7η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
18-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

8η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
24-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
25-Οκτωβρίου-2020
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

9η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
31-Οκτωβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
28-Δεκεμβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
13-Ιανουαρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

11η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
08-Νοεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
12-Δεκεμβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
13-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
28-Δεκεμβρίου-2020
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2020
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
19-Δεκεμβρίου-2020
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
20-Δεκεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
20-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
23-Δεκεμβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
27-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15η Αγωνιστική

02-Ιανουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
03-Ιανουαρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
20-Ιανουαρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16η Αγωνιστική

06-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

17η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10-Ιανουαρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

18η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

18:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
16-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
17-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

19η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

18:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
23-Ιανουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
24-Ιανουαρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2021
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

18:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
30-Ιανουαρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
31-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

21η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

22η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

23η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

24η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

25η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

26η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
28-Φεβρουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

27η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

28η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
14-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

29η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

30η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

31η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

32η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

33η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

34η Αγωνιστική

24-Απριλίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

1η Αγωνιστική

11-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
12-Σεπτεμβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

18-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
19-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
20-Σεπτεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

25-Σεπτεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
26-Σεπτεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2020
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
28-Οκτωβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

03-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
04-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

14-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

17-Οκτωβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
18-Οκτωβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

23-Οκτωβρίου-2020
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
24-Οκτωβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
25-Οκτωβρίου-2020
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

30-Οκτωβρίου-2020
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
31-Οκτωβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
28-Δεκεμβρίου-2020
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2020
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
2-2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
13-Ιανουαρίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

07-Νοεμβρίου-2020
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-1
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
08-Νοεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

11-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Ζ.
Περισσότερα
12-Δεκεμβρίου-2020
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
13-Δεκεμβρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
28-Δεκεμβρίου-2020
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
1-0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

18-Δεκεμβρίου-2020
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
19-Δεκεμβρίου-2020
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-4
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
20-Δεκεμβρίου-2020
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2020
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
23-Δεκεμβρίου-2020
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0-2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0-2
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

02-Ιανουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3-3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
03-Ιανουαρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη
0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
20-Ιανουαρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

06-Ιανουαρίου-2021
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3-0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2-0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2-3
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΚΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

09-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
10-Ιανουαρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

15-Ιανουαρίου-2021
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

18:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
16-Ιανουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

14:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

14:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

14:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

14:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

14:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
17-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

22-Ιανουαρίου-2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

18:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
23-Ιανουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

14:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

14:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

14:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

14:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

14:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
24-Ιανουαρίου-2021
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

14:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

29-Ιανουαρίου-2021
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

18:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
31-Ιανουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

06-Φεβρουαρίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

13-Φεβρουαρίου-2021
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

20-Φεβρουαρίου-2021
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

24-Φεβρουαρίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

27-Φεβρουαρίου-2021
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
28-Φεβρουαρίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

06-Μαρτίου-2021
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

13-Μαρτίου-2021
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
14-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2021
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

15:30
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

15:30
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

15:30
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

15:30
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

15:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

15:30
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

20-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

15:30
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

15:30
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

15:30
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

15:30
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

15:30
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

15:30
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

15:30
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
21-Μαρτίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

15:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα

31η Αγωνιστική

03-Απριλίου-2021
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

32η Αγωνιστική

10-Απριλίου-2021
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

33η Αγωνιστική

17-Απριλίου-2021
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

16:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΛΚΗ Ορόκλινη

16:00
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ N. PAPAS GROUP - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

16:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006

16:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

16:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

16:00
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ ΤΣΙΡΕΙΟ
Περισσότερα
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ

16:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα

34η Αγωνιστική

24-Απριλίου-2021
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ

16:00
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

16:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΗΜΗΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

16:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

16:00
ΑΛΚΗ Ορόκλινη ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

16:00
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

16:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ

16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΨΕΥΔΑ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

16:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

Χορηγοί

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by