1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

2η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

3η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

4η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

8η Αγωνιστική

16-Νοεμβρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
12-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

17η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

18η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

19η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

20η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

21η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

22η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

23η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

24η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

26η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

27η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

28η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

29η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

16:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

30η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

1η Αγωνιστική

21-Σεπτεμβρίου-2019
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
22-Σεπτεμβρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

05-Οκτωβρίου-2019
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

12-Οκτωβρίου-2019
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

19-Οκτωβρίου-2019
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

26-Οκτωβρίου-2019
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

02-Νοεμβρίου-2019
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

09-Νοεμβρίου-2019
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

16-Νοεμβρίου-2019
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

23-Νοεμβρίου-2019
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

30-Νοεμβρίου-2019
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

07-Δεκεμβρίου-2019
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

14-Δεκεμβρίου-2019
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

21-Δεκεμβρίου-2019
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

04-Ιανουαρίου-2020
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

11-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
12-Ιανουαρίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

18-Ιανουαρίου-2020
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

14:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

14:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

14:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

14:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

14:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

25-Ιανουαρίου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

14:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

14:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

14:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

14:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

14:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

14:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

01-Φεβρουαρίου-2020
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

08-Φεβρουαρίου-2020
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

15-Φεβρουαρίου-2020
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

22-Φεβρουαρίου-2020
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

29-Φεβρουαρίου-2020
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

07-Μαρτίου-2020
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

14-Μαρτίου-2020
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

21-Μαρτίου-2020
ΠΕΓΕΙΑ 2014

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

28-Μαρτίου-2020
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

15:30
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

15:30
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

15:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

15:30
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

15:30
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

04-Απριλίου-2020
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

15:30
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

15:30
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

15:30
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:30
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

15:30
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

15:30
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

11-Απριλίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

25-Απριλίου-2020
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948

16:00
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

16:00
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ" ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00
ΠΕΓΕΙΑ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ

16:00
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Περισσότερα
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

16:00
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ

16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΑΚΟΥ
Περισσότερα
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.

16:00
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ

16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

02-Μαΐου-2020
ΑΕΠ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

16:00
ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ

16:00
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ

16:00
ΑΕΚ ΚΟΡΑΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

16:00
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 ΓΗΠΕΔΟ ΟΡΦΕΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΕΓΕΙΑ 2014

16:00
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΓΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ

16:00
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ

16:00
ΟΜΟΝΟΙΑ 1948 ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ

16:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by