Ισόπαλος 3-3 ο πρώτος αγώνας στην Ανδόρα

Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2018

Η Εθνική μας πριν αρχίσει το αποψινό φιλικό.
--------------------------------------------

Ισόπαλος 3-3 έληξε ο αποψινός φιλικός αγώνας της Εθνικής μας ομάδας Ανδρών Futsal στην Ανδόρα.

Η ομάδα μας άνοιξε το σκορ με τον Κωνσταντίνο Κουλουμπρή, ισοφάρισαν οι γηπεδούχοι όμως ο Κάντζο (στην πρώτη του συμμετοχή στην Εθνική μας) μας έδωσε ξανά προβάδισμα, 2-1. Η Ανδόρα ισοφάρισε εκ νέου (2-2) πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

Με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου η Ανδόρα πήρε προβάδισμα και ένα λεπτό πριν από το φινάλε η Εθνική μας ισοφάρισε (3-3) με τον Κουλουμπρή.

Η Εθνική μας άρχισε το παιχνίδι με τους Σκαμπύλη, Περέιρα, Κάντζο, Μανώλη, Ιωάννου

Οι δύο ομάδες θα δώσουν και δεύτερο φιλικό το βράδι της Πέμπτης.

Ο κατάλογος των ποδοσφαιριστών που βρίσκονται στη διάθεση του Ομοσπονδιακού μας προπονητή Άθου Στυλιανού για τα φιλικά της Ανδόρας:

AGBU ARARAT / FONBET: Αλέξης Τσίτσος

*Μετά από πρόσκληση της Ομοσπονδίας της Ανδόρας, στη χώρα βρίσκεται και ο διεθνής μας διαιτητής Κώστας Νικολάου για να διαιτητεύσουν τους φιλικούς αγώνες με συνάδελφο του από την Ανδόρα.