Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 18
2 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 17
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 17
4 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΛΙΦΡΟΝΙΔΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 14
5 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΛΟΡΔΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 13
6 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 12
7 VESELIN VASILEV DECHEV ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 11
8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 11
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 10
10 ΤΖΑΚ ΛΟΙΖΟΥ JUVENTUS Academy 10
11 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΟΥΛΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 10
12 LEO MARTIN GIROUD Liverpool F.C. International Academy Cyprus 10
13 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 9
14 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 9
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 8
16 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΝΤΑΚΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
19 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 7
20 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 7
21 ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΕΡΜΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
22 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΛΑΠΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 6
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
24 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 5
26 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 5
27 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
29 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 5
30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
31 OMER SAGIV Liverpool F.C. International Academy Cyprus 5
32 ΧΑΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 5
33 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 5
34 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΠΑΣΤΙΑΝ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 5
35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 5
36 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 5
37 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΗΜΠΕΗ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΦΙΤΗΣ JUVENTUS Academy 4
39 CHRISTOPHER LUIZINHO JUVENTUS Academy 4
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΝΝΕΤΤΗΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 4
41 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
42 ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 4
43 ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 4
44 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
46 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
47 ΧΡΙΣΤΟΦΕΡ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΚΟΡΔΕΛΛΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
48 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΛΛΑΣΙΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
49 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 3
50 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3
51 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
52 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΡΤΖΙΛΗΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3
53 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
54 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 3
55 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 3
58 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΤΕΡΟΥΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
60 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
61 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
62 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
63 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
64 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ JUVENTUS Academy 2
65 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΖΑΝΗΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 2
66 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
67 ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
68 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΙΟΥΡΟΥΠΠΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
70 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
71 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
72 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΚΚΑΣ Liverpool F.C. International Academy Cyprus 2
73 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΙΛΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
74 ΑΘΩΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
76 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
77 ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 2
78 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 2
81 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
83 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
84 ΠΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
86 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
88 ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
91 ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
92 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΣΚΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
93 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΙΟΥΡΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
95 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
96 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
97 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΡΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
98 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
99 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΛΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
100 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
102 ΘΩΜΑΣ ΛΟΙΖΟΣ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
103 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
104 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
105 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΣΑΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
107 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
108 ΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
109 EVYATAR LEVI Liverpool F.C. International Academy Cyprus 1
110 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
111 ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
112 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ 1
113 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
114 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
115 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ JUVENTUS Academy 1
116 ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
117 ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ JUVENTUS Academy 1
118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΑΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
120 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
121 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
122 ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
123 ΑΝΔΡΕΑΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
124 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
125 DANIEL SZCZUKOWSKI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by