Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 49
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 44
3 ΚΛΕΙΤΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 25
4 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 23
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 23
6 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΠΙΕΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 23
7 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 22
8 ΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 22
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 20
10 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 20
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 17
12 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 17
13 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 16
14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 16
15 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΕΑΡΧΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 15
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14
18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΙΦΡΟΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 14
19 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 14
21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 14
22 ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 13
23 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 13
24 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΖΗΝΟΒΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 13
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 12
26 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 12
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 12
28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 11
29 VASILY DIADIAEV ΠΕΓΕΙΑ 2014 11
30 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΗΝΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 11
32 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 10
33 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 10
34 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 10
35 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΛΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 9
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 9
37 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 9
38 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 9
39 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 8
40 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΑΡΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
41 GEORGI STEFANOV ANGELOV ΠΕΓΕΙΑ 2014 8
42 ΞΑΝΘΟΣ ΚΕΚΚΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
43 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΑΣΚΟΤΤΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 8
44 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 8
45 ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 7
46 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 7
47 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 7
48 ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 7
49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 7
50 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 7
51 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 7
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 6
53 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6
54 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 6
55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
56 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6
57 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΣΟΝ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 6
58 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΣΙΟΥΚΚΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 6
59 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 6
60 ΝΤΑΝΙΕΛ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 6
61 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΡΟΥΜΠΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
62 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
63 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΛΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 5
64 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΛΑΘΟΥΡΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
65 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 5
66 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΝΕΡΟΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 5
67 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 5
68 HARALD ALEXANDRU BUNEA ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 5
69 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
70 ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
71 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
72 ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
73 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 4
74 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
75 ΑΔΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 4
76 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΟΥΛΛΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
78 ΛΟΥΚΑΣ ΤΤΑΠΠΟΛΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
79 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
80 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
81 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΜΗ ΑΛ ΧΟΥΣΑΡΙ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
84 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
85 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
86 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
87 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
88 MAC JOSEPH MACKENZIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
89 ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
90 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
91 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 4
92 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
93 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
94 AFEK SHAMIR ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 4
95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 4
96 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
97 ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
98 ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΛΙΑ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
99 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΙΓΓΟΠΟΥΛΛΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
100 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
101 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
102 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΙΑΛΑΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
103 ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΠΟΥΝΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
104 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΤΟΟΥΛΙΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
105 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
106 DANIEL JOHN REES ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
107 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
108 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
109 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΑΤΤΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
110 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
111 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
112 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΡΕΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
113 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
114 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
115 ΙΟΑΝ ΠΑΙΣΙΟΣ ΣΤΕΦ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
116 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΕΝΙΔΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
117 DANIEL VLADUT POP ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
118 BORISLAV VLADIMIROV KATRANDZHIEV ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
120 ΙΑΚΩΒΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
121 ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
122 ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
123 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
124 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
125 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΕΝΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
126 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΑΣΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
127 ΣΤΕΦ ΝΤΑΝΤΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
128 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
129 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
130 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
131 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
132 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΒΒΑ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
133 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΥΜΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
134 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
136 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
137 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΛΟΥΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
138 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
139 ΜΑΡΙΟΣ ΑΖΟΒΙΔΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
140 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
141 ΡΑΦΑΗΛ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
143 DUNCAN DAVID REES ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
144 ΣΑΒΒΑΣ ΒΛΑΣΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
145 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΤΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
146 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
148 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
149 GEORGE ADRIAN MIRON ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
150 ANTONIO JOAO AUGUSTO PEREIRA ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
151 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
152 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
153 ΛΟΥΠΕΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
155 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΘΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
156 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
158 ΣΕΡΓΚΕΙ ΝΟΒΙΚΟΒ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
160 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
161 ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
162 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
163 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΜΠΙΑΟΥΡΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
164 ΛΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
165 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΙΣΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
166 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
167 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
168 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
169 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
170 KRISTIAN PAVLINOV HINEV ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
171 ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
172 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
173 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
174 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
175 ΑΔΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
177 ASEN SLAVEYKON ATANASON Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
178 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΟΚΚΑΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
179 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
180 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
181 NATHAN GEORGE PETROU ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
182 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΟΚΟΝΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
184 ΑΝΤΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
185 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
186 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΗΛΛΗΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
187 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
188 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
189 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
191 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
193 ΜΑΡΙΟΣ ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
194 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
195 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
196 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
197 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΕΟΚΛΕΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
198 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
199 ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
200 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
201 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
202 ΤΖΙΟΖΕΦ ΜΠΕΑΙΝΙ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
203 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
204 ΣΑΒΒΑΣ ΚΛΕΟΝΙΚΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
205 GHEORGHE CIPRIAN STRUGARIU ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
206 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
207 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
208 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
209 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
210 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΑΠΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
212 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
213 LAMINE BA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
214 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
215 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΝΟΒ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
216 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΓΙΑΖΩΒ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
217 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΑΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
218 ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΤΑΚΟΥΛΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
220 ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
221 ΜΑΞΙΜ ΤΣΕΡΝΟΒ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by