Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων κάτω των 19 Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 22
2 ΜΟΔΕΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 20
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 14
4 ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 13
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 12
6 ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΠΙΕΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
7 ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 11
8 VASILY DIADIAEV ΠΕΓΕΙΑ 2014 11
9 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 11
10 ΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 11
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 10
12 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΖΗΝΟΒΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 10
13 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10
14 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 10
15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 9
16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 9
17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 9
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 9
19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΛΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 9
20 ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 8
21 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 8
22 GEORGI STEFANOV ANGELOV ΠΕΓΕΙΑ 2014 7
23 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 7
24 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΛΙΦΡΟΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 7
25 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 7
26 ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 7
27 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 7
28 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
30 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 6
31 ΚΛΕΙΤΟΣ ΣΙΑΘΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6
32 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 6
33 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
34 HARALD ALEXANDRU BUNEA ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 5
35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 5
36 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΝΕΡΟΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 5
37 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 5
38 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
39 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΑΣΚΟΤΤΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 5
40 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΕΑΡΧΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
42 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
43 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΗΝΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
44 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΛΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
45 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΑΡΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4
48 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
49 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΣΙΟΥΚΚΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 4
50 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΜΑΛΑΘΟΥΡΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
53 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
54 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
55 ΝΤΑΝΙΕΛ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
56 ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
57 ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
58 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
59 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΤΟΟΥΛΙΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
60 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
61 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΥΡΟΥΛΛΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
62 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 3
63 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
64 ΛΟΥΚΑΣ ΤΤΑΠΠΟΛΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
66 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
67 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
68 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΕΝΙΔΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
71 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
72 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 3
73 DANIEL VLADUT POP ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
74 ΙΟΑΝ ΠΑΙΣΙΟΣ ΣΤΕΦ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
76 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 3
77 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
78 AFEK SHAMIR ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 2
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
81 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
82 ΣΕΡΓΚΕΙ ΝΟΒΙΚΟΒ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
85 ΣΑΒΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
86 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
87 ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
88 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
90 ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
91 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
92 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
93 ΑΔΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
95 MAC JOSEPH MACKENZIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
96 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
97 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 2
98 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
99 ΞΑΝΘΟΣ ΚΕΚΚΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
100 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 2
101 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
102 ΛΟΥΠΕΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
103 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
104 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
105 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
106 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 2
107 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
108 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
109 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΛΟΥΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
110 ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
111 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
112 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
113 ΣΑΒΒΑΣ ΖΑΠΟΥΝΗ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
114 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
115 ΡΑΦΑΗΛ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
116 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
117 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΟΚΚΑΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
118 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
119 GEORGE ADRIAN MIRON ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
120 ΑΝΤΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
121 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΤΗΛΛΗΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
122 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΟΚΟΝΟΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
123 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
124 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
125 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
126 ΛΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
127 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
128 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
129 LAMINE BA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
130 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
131 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΑΘΑΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
133 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
134 ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
135 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
136 ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
137 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
138 ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
139 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΤΤΟΦΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
142 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
143 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΡΑΜΗ ΑΛ ΧΟΥΣΑΡΙ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
144 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
145 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
146 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
148 BORISLAV VLADIMIROV KATRANDZHIEV ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
149 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΝΟΒ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
150 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΑΣΔΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
152 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
153 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΣΟΝ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
154 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΜΠΙΑΟΥΡΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
155 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
156 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΙΤΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
157 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
158 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΑΣΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
159 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
160 ΜΑΞΙΜ ΤΣΕΡΝΟΒ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΑΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
162 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
163 ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
164 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
165 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΥΜΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ 1
166 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
167 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
168 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
169 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
170 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
171 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
172 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by