Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 13
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 12
3 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 12
4 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 11
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 9
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 9
7 NADJIB SOUAZARA ANZIZI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 9
8 SAM SHABAN ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 9
9 EMIL HAMZAGIC ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 9
10 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 8
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 8
12 ΑΛΕΚΚΟΣ ΑΛΕΚΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 7
13 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 6
14 ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
15 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 6
16 ALDO OSMAR ADORNO MON Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6
17 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 6
18 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 6
19 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
21 ΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
23 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
24 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
26 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
27 OPARA IKECHUKWU DAVID ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
28 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 5
29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
31 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
32 ANDREW DAS NEVES LEBRE ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
33 RUSLANS KEIRANS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
34 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
35 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 4
36 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
37 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 4
38 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
39 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 4
42 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4
43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
45 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
47 VINCENT FAHERTY ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
48 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
49 MARIUS MOREANU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
50 ΕΥΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 3
51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
52 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
53 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
54 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
55 YORDAN YORDANOV DIMITROV ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
56 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
57 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
58 ZEST OWUSU BANAHENE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
59 ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
60 STEPHANE HORTA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
61 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
62 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
63 DENIS BESIREVIC ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
64 ΕΡΙΚ ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
66 ΑΝΘΟΣ ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
67 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
68 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
69 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
70 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
71 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
72 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
73 BOUBACAR DIAWARA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
74 HEDSON JEAN YVES NATTES ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
75 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
76 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
77 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΑΣΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
78 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
79 ALEXANDRE SAMBU NIATI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
80 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
81 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
82 ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
83 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
84 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΝΑ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
87 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
88 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
89 FREDERICK JAMES WESTLAKE ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
90 AZIZ ABDUL Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
91 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
92 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΑΘΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
94 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΣΤΩΡΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
95 GEORGE OHENEBENG ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
97 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
98 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
99 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
100 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
101 YANISSE HADIL ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
102 ΙΑΚΩΒΟΣ ΙΝΙΑΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
103 SVETOSLAV PANAMSKI ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
104 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
105 ANTONIO JOAO AUGUSTO PEREIRA ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΠΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
107 MADIBA DIAOUNE ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
108 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
109 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
110 ΗΛΙΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
111 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
112 ΑΝΤΡΕΑΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
113 ΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
114 ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
115 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΤΖΙΑΡΟΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
116 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
117 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
118 BRANIMIR RAMLJAK ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
119 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
120 ΒΛΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
121 ΦΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
122 ADIL FAROUK GHAZALI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
123 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
125 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
126 PAVLOVSKIS PJOTRS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
127 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΕΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
128 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
129 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
130 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
131 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
132 PEDA MISIMOVIC ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
133 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
134 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
135 ΠΙΕΡΑΚΗΣ ΠΙΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
136 ΦΕΙΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
137 ΔΑΥΙΔ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
139 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΖΗΝΟΒΙΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
141 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
142 ALEJANDRO GONZALEZ RODRIGUEZ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
143 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
144 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
145 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
147 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
148 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
149 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
150 ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
151 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
152 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
153 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
155 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
156 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΡΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by