Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9
2 SAM SHABAN ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
3 ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΥΕΛΘΟΝΤΟΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 7
4 NADJIB SOUAZARA ANZIZI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 7
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 7
6 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 7
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 7
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 6
9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 6
10 EMIL HAMZAGIC ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 5
11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
12 OPARA IKECHUKWU DAVID ΠΕΓΕΙΑ 2014 5
13 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
14 ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 5
15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
16 ΑΔΑΜΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 5
17 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 4
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
21 ALDO OSMAR ADORNO MON Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
22 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
23 ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
24 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 4
25 RUSLANS KEIRANS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
26 ΑΛΕΚΚΟΣ ΑΛΕΚΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
27 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
29 VINCENT FAHERTY ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
30 MARIUS MOREANU ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
31 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
32 ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΜΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
34 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 3
35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
36 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
37 DENIS BESIREVIC ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
38 ANDREW DAS NEVES LEBRE ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
39 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 3
40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 3
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
42 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
43 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
44 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
45 ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
46 ΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
47 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
48 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
49 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
50 ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
51 ΕΡΙΚ ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
52 STEPHANE HORTA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
53 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
54 FREDERICK JAMES WESTLAKE ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
55 GEORGE OHENEBENG ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
57 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
59 YANISSE HADIL ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
60 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
61 ZEST OWUSU BANAHENE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
62 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
63 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΤΑΣΑΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
64 HEDSON JEAN YVES NATTES ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
65 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
66 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
67 AZIZ ABDUL Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
68 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 2
69 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 2
70 BOUBACAR DIAWARA ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
71 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
72 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΣΙΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
73 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
74 ΕΥΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
76 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 2
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
78 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
79 ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
81 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
82 ΦΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
83 ΒΛΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
84 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
85 ADIL FAROUK GHAZALI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
86 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
87 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΝΝΑΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
88 ANTONIO JOAO AUGUSTO PEREIRA ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
89 ΠΙΕΡΑΚΗΣ ΠΙΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
90 SVETOSLAV PANAMSKI ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
91 PEDA MISIMOVIC ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
92 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
93 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
94 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
95 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΕΣΤΩΡΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
96 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
97 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
98 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
99 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
101 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΤΕΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
103 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
104 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
105 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΒΛΑΡΗΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
106 ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
107 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
108 ΔΑΥΙΔ ΝΕΟΦΥΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
109 ALEXANDRE SAMBU-NIATI ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
110 PAVLOVSKIS PJOTRS ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
111 ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
112 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1
113 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
114 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
115 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
116 ΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
117 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
118 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 1
119 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1
120 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 1
121 ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕΖΟΥΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
122 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
123 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΟΥΛΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by