Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA Α' Φάση 2018/19

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 BERAT SADIK ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 8
2 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 7
3 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
4 NUNO MIGUEL MORAIS BARBOSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
5 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
6 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 4
7 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
8 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
9 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
10 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
11 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
12 ALEXANDRE AFONSO DA SILVA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
13 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
14 BRAYAN EDINSON ANGULO MOSQUERA ΠΑΦΟΣ F.C. 3
15 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 3
16 LEONARDO NATEL VIEIRA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
17 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
18 ALBERTO SANSINENA CHAMORRO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
19 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
20 REZA GHOOCHANNEJHAD ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
21 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
22 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
23 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
24 KEVIN BRU ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
25 MORTEN NICOLAS RASMUSSEN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
26 DOUGLAS FERREIRA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
27 HECTOR YUSTE CANTON ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
28 ANTON MAGLICA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
29 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
30 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
31 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 2
32 EL HEDI BELAMEIRI ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
33 KUAGICA SEBASTIAO BONDO DAVID ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
34 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
36 MUSTAPHA CARAYOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
37 MIKEL GONZALEZ DE MARTIN MARTINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
38 BARROS SOARES ALEXANDRE MIGUEL ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
39 JORGE LARENA AVELLANEDA ROIG Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
40 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
41 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
42 DANIJEL PRANJIC ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
43 YAROSLAV MARTYNYUK ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
44 HECTOR ALEXANDER HEVEL Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΑΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
46 DAVID CATALA JIMENEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
47 JOAO VICTOR ALBUQUERQUE BRUNO ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
48 ISMAEL LOPEZ BLANCO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
49 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
50 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
51 ADRIAN SARDINERO CORPA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
52 ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
53 MATIJA SPOLJARIC ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
54 HRVATSKO PRCE FRANJO ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
55 ANDRE SCHEMBRI ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
56 BEKA MIKELTADZE ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
58 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
60 ACORAN BARRERA REYES Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
61 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
62 DAVID GERARDO RAMIREZ RUIZ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
63 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
64 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
65 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
66 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
67 FRANCO VALENTIN FLORES ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
68 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
69 NILS ZATL ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
71 SEKOU KEITA ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
72 OMAR REISS ROWE ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
73 ΚΥΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
74 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by