Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12
2 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΟΥΦΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 12
3 ΜΑΜΑΣ ΜΑΜΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 5
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
5 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 4
6 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΗΝΑ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 4
7 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 3
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
10 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
11 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 3
12 HAISAM BJHSASE ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 3
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 3
15 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
17 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΙΨΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
18 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΨΑΘΑΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
19 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
20 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
21 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 2
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
24 ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΥΔΙΑΣ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 2
25 ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΒΙΤΟΡΟΒΙΚ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
26 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 2
27 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 2
28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΛΑΛΗΣ ΠΕΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
29 ΙΩΣΗΦ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2
30 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
32 ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2
33 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤΕΠΑΝΟΒΙΤΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2
34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΚΟ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
37 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
38 ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΙΗΚΚΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
39 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
40 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
41 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
42 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
43 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΤΟΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
44 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
45 ΛΟΥΚΑ ΤΖΩΡΤΖ ΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
46 ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
47 ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΠΕΡΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
48 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΙΔΗΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
49 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
50 ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
51 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
52 ALEKSANDAR MILENOV IVANOV ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
53 ΤΑΜΑΖΙ ΓΚΑΡΑΚΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
54 ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΕΛΛΑΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
55 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
56 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 1
57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
58 ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
59 ΧΡΙΣΤΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
60 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 1
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
63 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
64 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 1
65 ΦΩΤΗΣ ΧΟΖΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 1
66 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΟΥ ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 1
67 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
68 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 1
69 ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
70 ΒΙΚΤΩΡ ΤΟΥΤΟΡΑΚΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
71 ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1
72 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΟΥΧΛΗ ΑΛΚΗ Ορόκλινη 1
73 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΗΛΙΑ Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 1
74 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
75 ΑΡΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by