Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2020/21

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 14
2 EDWARD MASHINYA ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 12
3 OSVALDO DE CEITA PINTO JALO Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 12
4 KAREEM BEN-KMAYAL ΠΕΓΕΙΑ 2014 11
5 BRICE STEPHANE DIDIER PHILIPPE GOUPY ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 11
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΛΛΩΤΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 10
7 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10
8 ΦΡΙΞΟΣ ΚΑΡΑΟΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 10
9 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 9
10 ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 9
11 ΠΟΛΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 8
12 ΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 8
13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 7
14 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΠΠΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
15 ΕΡΙΚ ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 7
16 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 6
17 CARLOS OPOKU BUXTON ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 6
18 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΑΡΧΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 5
19 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
20 ΣΕΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 5
21 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 5
22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΙΩΝΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 5
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 5
24 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 5
25 ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 4
26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
27 ΡΕΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 4
28 ΜΑΡΚΟΣ ΚΙΤΡΟΜΗΛΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4
29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΑΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 4
31 ΞΕΝΙΟΣ ΠΗΛΑΒΑΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 4
33 ΣΑΒΒΑΣ ΛΥΤΡΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 4
34 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 4
35 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΡΑΟΥΝΑΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
36 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4
37 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
38 UDOYEN ALEXANDER AYO AKPAN ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 4
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 4
40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
41 MARIUS MOREANU Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 3
42 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
43 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 3
44 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΛΛΕΝΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
45 ΗΛΙΑΣ ΒΑΤΤΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
46 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
47 AMARA DIABY ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
48 GEORGE OHENEBENG ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
49 FRANSCISCO JOSE DOS SANTOS BELO MOTA ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
50 OUMAR WANE ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
51 SILVIO AUGUSTO GONZALEZ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΦΤΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
53 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
54 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΙΔΗΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
55 TOMMY MUSA ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
56 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
57 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
58 ΚΡΙΣΤΗΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 3
59 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3
60 ΜΠΟΚΟΜΙΛ ANΓΚΕΛΟΒ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 3
61 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
62 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΑΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
63 ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 3
64 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 3
65 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 3
66 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΚΟΒ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 3
68 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
69 SIMPLICE LEVIS MBOUNTO NKOUATCHOUA ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
71 GAOUSSOU FOFANA ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
72 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
73 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΕΓΚΟΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
74 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
75 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
76 SIMEON DAFENONE OKORO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 2
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
78 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
79 FELIX TETTEH OCANSEY ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 2
80 DERIK OLIVEIRA BATISTA ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 2
81 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 2
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
83 LAWRENCE PANDA Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
84 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΖΙΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
85 DMYTRO STRELKOVSKI ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
87 ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2
88 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΡΝΑΒΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
89 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
90 ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
91 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
92 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΙΒΕΡΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
93 RAPHAEL QUARTEY ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΕΛΛΗ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
95 THOMAS ZOGBLAH TEYE ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
96 ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
97 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
98 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΓΙΑΖΩΒ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
99 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
100 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
101 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
102 ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
103 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
104 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
105 ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
106 FREDERICK JAMES WESTLAKE ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
107 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
108 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΕΤΤΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
109 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΜΗΤΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
110 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
112 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΛΑΖΙΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
113 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
114 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
115 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
116 ΓΑΒΡΙΗΛ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
117 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
118 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΕΤΣΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
119 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΩΦΡΟΝΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 1
122 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
123 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
124 HICHAM CHIROUF Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
125 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΝΟΙΚΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
127 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
128 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΝΑ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
129 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
130 ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
131 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
132 ΜΑΡΙΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
133 ΠΑΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
134 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΚΡΗΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
135 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
136 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΤΙΜΕΡΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
137 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
138 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
139 ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ ΚΟΥΝΝΑ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
141 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
142 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
143 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
144 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
145 ΠΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΦΤΗΣ ΑΛΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ 1
146 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑ ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 1
147 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΧΑΤΤΟΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗ - ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 1
149 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
150 JEAN BAPTISTE PIERAZZI ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
151 JOSUE KABALO ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
153 DIALLO AHMED SEKOU ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
154 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΓΕΙΑ 2014 1
155 DIOGO HENRIGUE GOMES NETO ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ 1
156 ΖΗΣΙΜΟΣ ΖΑΜΑΝΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
157 ΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by Change your consent