Toggle navigation
Αρχική
Νέα & Πληροφορίες
Ειδήσεις
Ιστορία της ΚΟΠ
Πρώην Προέδροι
Επιτροπές
Στατιστικά
Πρωταθλήτριες ομάδες
Πρωταθλήτριες Ομάδες Α' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Β' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γ' Κατηγορίας
Πρωταθλήτριες Ομάδες Futsal
Πρωταθλήτριες Ομάδες Γυναικών
Πρωταθλήτριες Ομάδες Νέων Κ-19 Α' Κατηγορίας
Κύπελλο / Τελικοί & Κατακτήσεις
ΤΕΛΙΚΟΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
Τελικοί Κυπέλλου Γυναικών
Κυπελλούχοι Futsal
Κύπελλο Coca - Cola Μικρών Κατηγοριών
Τελικοί Κυπέλλου Νέων Κ-19 & Κατακτήσεις
Ιστορικά Στατιστικά Α’ Κατηγορίας
Ισοπαλίες με σκορ 5-5
Αήττητο σερί & συνεχόμενες νίκες
Πρεμιέρα νεοφώτιστων ομάδων από το 2012/2013
Κυπριακές Ομάδες στην Ευρώπη
Συμμετοχές & αγώνες ομάδων στην Ευρώπη
Η προϊστορία Κύπρος - Αγγλία στα Κύπελλα Ευρώπης
Οι πρώτοι σκόρερ στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Αζερμπαϊτζάν
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Λευκορωσία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Βέλγιο
Η προϊστορία Κύπρος - Βουλγαρία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Δανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ελλάδα
Η προϊστορία Κύπρος - Πολωνία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σλοβακία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σουηδία
Η προϊστορία μας με ομάδες από την Ουκρανία
Η προϊστορία μας με ομάδες από τη Σερβία
Η προϊστορία μας με ομάδες από το Καζακστάν
Η προϊστορία Κύπρος - Τουρκία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Ισπανία στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρου - Ολλανδίας στα Κύπελλα Ευρώπης
Η προϊστορία Κύπρος - Σκωτία στα Κύπελλα Ευρώπης
Πρώτοι Σκόρερ Α' Κατηγορίας
Super Cup
Super Cup αγώνες και κατακτήσεις
Super Cup Futsal
Super Cup Γυναικών
Δικαστική Επιτροπή & Εφετείο
Fair Play
Διαιτησία
VAR
Κανόνες / Ερωτήσεις & Απαντήσεις Κανονισμών Ποδοσφαίρου
Σχολή Προπονητών
Εισιτήρια Πρωταθλημάτων
Λήψη Αρχείων
Εθνικές Ομάδες
Εθνική Ανδρών
Εθνική Γυναικών
Εθνική Ανδρών Σάλας
Εθνική Ελπίδων U21
Εθνική Νέων U19
Εθνική Παίδων U17
Εθνική Παίδων U16
Εθνική Παίδων U15
Εθνική Παίδων U14
Εθνική Νέων U19 Σάλας
Εθνική Νεανίδων U 19
Εθνική Κορασίδων U17
Διοργανώσεις
'Ανδρες
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 23/24
Κύπελλο Coca Cola Α' Β' Κατηγορίας 23/24
Super Cup 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ
Κύπελλο Coca Cola Γ΄ & Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 2023/24
Πρωτάθλημα Ένταξης ΣΤΟΚ 2023/24
Νέοι
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Cablenet 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Β΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2023/24
Παγκύπριο Προαιρετικό Κύπελλο Νέων Κ-19 Cablenet Α', Β', Γ' Κατηγορίας 2023/24
Παίδες
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16 2023/24
Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16 2023/24
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17 2023/24
Super Cup Παίδων Κ-14 2024
Super Cup Παίδων Κ-15 2024
Super Cup Παίδων Κ-16 2024
Super Cup Παίδων Κ-17 2024
Futsal
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Futsal Ανδρών 2023/24
Πρωτάθλημα Κυπέλλου Futsal Ανδρών 2023/2024
Super Cup Futsal Ανδρών 2023
Γυναίκες
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γυναικών 2023/24
Super Cup Γυναικών 2023
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Κυπέλλου Γυναικών 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-18 Amazons 2023/24
Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 Leopards 2023/24
Grassroots
Κριτήρια UEFA
Ειδήσεις Κριτηρίων UEFA
Προγραμματισμένα Σεμινάρια
Οικονομικές Καταστάσεις Σωματείων
Λήψη Αρχείων
UEFA Under 17
VAR
ΚΥΠΕΛΛΟΑ',Β' / Β΄ ΓΥΡΟΣ
Σκόρερ
#
Όνομα
Ομάδα
Γκολ
1
ANDRE SCHEMBRI
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6
2
TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3
3
MAIC NDONGALA NAMPUTU SEMA
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3
4
RAFIK ZOHEIR DJEBBOUR
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3
5
MARCO TAGBAJUMI
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3
6
JOAN TOMAS CAMPASOL
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
3
7
ΛΙΑΣΗΣ ΛΟΥΚΑ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3
8
ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3
9
ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3
10
JOHN ARNE SEMUNDSETH RIISE
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2
11
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΝΟΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2
12
JONATHAN JESUS VERA
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
13
BESART IBRAIMI
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2
14
EDUARDO PINCELI
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
2
15
ESMAEL RUTI TAVARES CRUZ DA SILVA GONCALVES
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2
16
ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2
17
IURII IAKOVENKO
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2
18
MUSTAPHA BANGURA
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
19
ADRIAN SARDINERO CORPA
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
2
20
ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΙΖΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
21
RICHARD EMMANUEL NJOH EDIMO
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
2
22
GASTON MAXIMILIANO SANGOY
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
23
PHILIP CHIDI ONYEMAH
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
24
LEANDRO MARCOLINI PEDROSO DE ALMEIDA
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
25
VANDER SACRAMENTO VIEIRA
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
26
GLEISON VILELA
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
27
ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΙΕΛΗΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
28
JOSE KANTE MARTINEZ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
29
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
30
ΣΕΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1
31
ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΟΔΕΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
32
IVAN RUNJE
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
33
DAVID IKECHUKWU OPARA
ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1
34
THIAGO FERREIRA DOS SANTOS
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
35
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΣ&ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
36
ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1
37
ΣΑΒΒΑΣ ΚΥΠΡΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
38
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1
39
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
40
SVEN MARKUS HOLGERSSON
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
41
GAOUSSOU FOFANA
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
42
GORA TALL
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1
43
DAVID CATALA JIMENEZ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
44
DRAGAN ZARKOVIC
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
45
ANTONIO CALVO ARANDES
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
46
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
47
ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
48
JONE DA SILVA PINTO
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1
49
ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΣΣΙΟΥ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
50
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΥΔΙΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
51
CARLOS MIGUEL TAVARES DE OLIVEIRA
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
52
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
53
ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΣΤΕΛΛΗΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1
54
DIOGO EMANUEL ALVES RAMOS
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1
55
MARTIN ARMIN LANIG
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
56
VLADIMIR BOLJEVIC
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
57
EZE VINCENT OKEUHIE
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
58
GONZALO MANUEL GARCIA GARCIA
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
59
ROBERTO DAMIAN COLAUTTI
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
60
ANDRAZ KIRM
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
61
ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
62
JORGE FILIPE MONTEIRO DOS SANTOS LOURENCO
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1
63
ΑΔΑΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑΣ
1
64
ALEJANDRO RUBIO BRITO
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
65
IFEANYI VICTOR ONYILO
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
66
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
67
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΙΦΗΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1
68
CILLIAN SHERIDAN
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1
69
ELGUJA GRIGALASHVILI
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
70
ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
71
MARCO PAULO DOS SANTOS
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
72
ΣΑΒΒΑΣ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
ΕΝΑΔ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1
73
CRISTIAN SANDIN NOVOA
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1
74
GANIU ATANDA OGUNGBE
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1
Tweets by CyprusFA