Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA - A' Φάση 2019/20

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 IVAN TRICKOVSKI Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 15
2 RUBEN RAYOS SERNA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 14
3 KINGSLEY UGOCHUKWU ONUEGBU ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 9
4 EMILIO JOSE ZELAYA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 8
5 MATTHEW ANTHONY DERBYSHIRE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 8
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 6
7 SERGE SELOM GAKPE ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6
8 LINUS PETER HALLENIUS ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
10 ANDRIJA PAVLOVIC ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
11 JONATHAN SERGE FOLLY AYITE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
12 NIKA KACHARAVA ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 5
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΚΗΣ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5
14 THIAGO FERREIRA DOS SANTOS ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
15 JOVAN KOSTOVSKI ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
16 RUBEN JURADO FERNANDEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4
17 DYLAN LUDOVIC DUVENTRU HURET ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4
18 LOUIS MIGUEL TEIXEIRA RIBEIRO ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4
19 ILLYA MARKOVSKYY ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
20 ADNAN AGANOVIC ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
21 IVAN FIOLIC Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
23 LUCAS VIEIRA DE SOUZA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
24 IBRAHIM KONEH ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 3
25 GORDON SCHILDENFELD ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
26 FACUNDO ABEL PEREYRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
27 IVAN CARLOS FRANCA COELHO ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
28 ERNEST AGYIRI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 3
29 ANDRE FERREIRA TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 3
30 MICHAL DURIS ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
31 ERIC VINCENT BAUTHEAC ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
32 JORDI GOMEZ GARCIA PENCHE ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3
33 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
35 FRANCISCO MANUEL GERALDO ROSA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
36 HOVHANNES HAMBARDZUMYAN ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
37 LUIS MARCELO TORRES ΠΑΦΟΣ F.C. 2
38 LUIS CARLOS ENEAS DA CONCEICAO LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
39 LAMBOT BENJAMIN EDOUARD L ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
40 MATEUSZ SEBASTIAN SZCZEPANIAK ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2
41 BENJAMIN AKOTO ASAMOAH ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 2
42 MICHAEL JAVIER ORTEGA DIEPPA ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
43 JAY ALISTAIRE FREDERICK SIMPSON ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
44 FABRICE KAH NKWOH ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
45 IGNACIO CASES MORA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
46 DRAGAN MIHAJLOVIC ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 2
47 TORNIKE OKRIASHVILI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
48 IGOR KHUDOBYAK ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2
49 JOAN GUILLEM TRUYOLS MASCARO Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2
50 CHARLES BERTRAND ELOUNDOU ETOUNDI ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 2
51 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
52 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
53 RYAN YACINE MMAEE A NWAMBEBEN ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
54 LORENZO RIERA ORTEGA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
55 ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
56 MOHAMMAD MOUSA SULEIMAN MOUSA ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
57 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
59 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
60 ANDERSON CORREIA DE BARROS ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
61 NILS TEIXEIRA ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
62 MANUEL TORRES JIMENEZ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
63 TONIA D-LEO TISDELL ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
64 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
65 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΤΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
66 VUJADIN SAVIC ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
67 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
68 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
69 JOAO PEDRO GUERRA CUNHA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
70 MURTAZ DAUSHVILI ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
71 ADAM NEMEC ΠΑΦΟΣ F.C. 1
72 TOMAS SEBASTIAN DE VINCENTI ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
73 ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
74 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
75 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
76 JOZSEF PHELIM KEAVENY Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
77 CARLOS ALEXANDRE DE SOUZA SILVA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
78 PAULUS VERNERI ARAJUURI ΠΑΦΟΣ F.C. 1
79 CARLES PLANAS ANTOLINEZ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
80 NOOR FARSHAD ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
81 KEVIN PIERRE LAFRANCE ΠΑΦΟΣ F.C. 1
82 RISTO MITREVSKI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
83 ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
84 CESAR NICOLAS VARELA BATISTA ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
85 SASA MARKOVIC ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
86 KEVIN THIBAULT LAURENT BERIGAUD ΠΑΦΟΣ F.C. 1
87 ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
88 CHIGOZIE UDOJI ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
89 FEDERICO IVAN RASIC ΠΑΦΟΣ F.C. 1
90 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
91 ANDRE FILIPE CUNHA VIDIGAL ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
92 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
93 NEHIR BESARA ΠΑΦΟΣ F.C. 1
94 RAFAEL EDUARDO ACOSTA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
95 VINCENT LABAN ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 1
96 BAKARY SAKO ΠΑΦΟΣ F.C. 1
97 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1
98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
99 DANIEL CLIVE CARR ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
100 DIEGO AGUIRRE PARRA ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1
101 DORIAN PIERRE DERVITE VAUSSOUE ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
102 SASA MARJANOVIC ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1
103 ITALO DE CARVALHO ROCHA LIMA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1
104 UROSH MATICH ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1
105 FACUNDO GARCIA Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
106 FLORIAN THIERRY ALAIN TAULEMESSE Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 1
107 LUIZ MARCELO MORAIS DOS REIS ΠΑΦΟΣ F.C. 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by