Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Κ-19 Γ΄ Κατηγορίας 2019/20

Σκόρερ

# Όνομα Ομάδα Γκολ
1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 25
2 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΠΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 24
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 23
4 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 19
5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 19
6 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 14
7 ΑΝΤΡΕΑΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΑΣ ΗΛΙΑ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 14
8 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 13
9 ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 12
10 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 12
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 12
12 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 12
13 ILIA KOPEIKIN ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 11
14 ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 11
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 11
16 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 10
17 ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
18 ΓΙΑΝΝΟΣ ΠΑΠΟΥΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 9
19 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 9
20 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΗΜΗΤΡΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 9
21 ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΡΟΥΜΠΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 9
22 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΝΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 8
23 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 8
24 ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΩΥΣΕΩΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 8
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 8
26 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΚΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 7
27 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 7
28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 7
29 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π. Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΡΔΑΛΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 7
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΝΕΑΡΧΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 7
32 ΙΑΚΩΒΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 6
33 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 6
34 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 6
35 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 6
36 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 6
37 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 6
38 ILLIA GOMENIUK ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 6
39 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΤΣΙΟΥΚΚΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 6
40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 6
41 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
42 ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 5
43 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 5
44 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 5
45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΦΙΤΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 5
46 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 5
47 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΛΟΡΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
48 ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
49 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 4
51 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΩΤΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 4
52 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
53 ΧΑΡΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 4
54 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΥΜΕΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
55 ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΡΚΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 4
56 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
57 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 4
58 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 4
59 ΣΑΒΒΑΣ ΛΟΙΖΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 4
60 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 4
61 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 4
62 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 4
63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 4
64 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 4
65 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
66 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΛΛΟΥΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
67 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
68 ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΡΠΑΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
69 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
70 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 3
73 ΓΙΑΝΝAΚΗΣ ΓΙΟΥΣΕΛΛΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 3
74 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
75 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΑΣΗ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
76 ΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
77 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΝΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 3
78 ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΙΣΤΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 3
79 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΛΟΙΖΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 3
80 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 3
82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
83 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 3
84 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 3
85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΗ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 3
86 BORISLAV VLADIMIROV KATRANDZHIEV ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
87 ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 3
88 KONSTANTIN IVANOV DIMITROV ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
89 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 3
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 3
91 MAC JOSEPH MACKENZIE ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 3
92 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 3
93 ΛΟΥΚΑΣ ΤΤΑΠΠΟΛΟΣ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
94 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
95 ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
96 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΔΑΜΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
97 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
98 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΛΛΑΣΙΔΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
99 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
100 ΑΝΤΡΕΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 2
101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
102 ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΜΟΥΡΖΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
104 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΟΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
105 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
106 PAVEL MELNICENCO ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
107 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΝΤΟΓΙΑΝ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
108 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΚΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 2
109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 2
110 ΧΡΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
111 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΦΙΤΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 2
112 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 2
113 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 2
114 ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
115 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 2
116 ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΑΜΑΝΗ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
117 ΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
118 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΟΡΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 2
120 ALEXANDER EVDOKIMOV ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 2
121 ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΜΠΙΑΟΥΡΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 2
122 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΣΑΒΒΑ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 2
123 ΧΡΙΣΤΟΣ ΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
124 ΑΝΤΡΕΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 2
125 ΑΘΩΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 2
126 ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 2
127 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 2
128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΟΛΙΔΗΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 2
129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
131 IVAN NIKOLAEVICH IVCHIKOV ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
133 ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΤΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
135 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
136 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΚΟΝΕ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
137 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
138 ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
139 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
140 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
141 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΠΠΑΡΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
142 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
144 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
145 ΘΕΚΛΑ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
147 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
148 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΚΟΡΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
149 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗΣ ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ 1
150 ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
151 ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΑΝΙΔΗΣ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
154 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
156 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
157 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
158 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΙΑΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΩΥΣΕΩΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
160 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΟΥΠΠΑΡΗΣ ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 1
161 AIRIS DZIRKALIS Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
162 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
163 ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
164 ΠΑΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
165 ΘΩΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
166 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
167 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
168 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
169 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
170 ΗΛΙΑΣ ΝΑΟΥΜ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
171 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
172 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
173 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
174 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΠΟΝΑ ΑΝΑΓΥΙΑΣ 1
175 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ 1
176 ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ 1
177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1
178 ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ 1
179 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 1
180 ΛΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ 1
181 ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΤΡΙΟΥ ΜΠΙΛΛΙΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
182 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 1
183 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 1
185 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
186 DANIEL SZCZUKOWSKI ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 1
187 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 1
188 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 1
189 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΡΗΣ Ο ΚΟΡΜΑΚΙΤΗΣ 1
190 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 1
191 ΣΟΛΩΝΑΣ ΚΥΠΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 1

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy policy - Terms of Use - Cookie Policy | Developed and Hosted by