1η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-7
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
JUVENTUS Academy
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-8
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
JUVENTUS Academy
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-10
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
4-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
6-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
JUVENTUS Academy

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
14-Οκτωβρίου-2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
JUVENTUS Academy
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
9-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
21-Οκτωβρίου-2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
0-1
JUVENTUS Academy
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
8-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
JUVENTUS Academy
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
JUVENTUS Academy
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

8η Αγωνιστική

11-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-8
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
JUVENTUS Academy
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
18-Νοεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

10η Αγωνιστική

25-Νοεμβρίου-2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
JUVENTUS Academy
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-13
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
02-Δεκεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
JUVENTUS Academy
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
9-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
7-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
JUVENTUS Academy
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
8-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

13η Αγωνιστική

16-Δεκεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
JUVENTUS Academy
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
23-Δεκεμβρίου-2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
JUVENTUS Academy
3-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
13-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
JUVENTUS Academy

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
JUVENTUS Academy
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
5-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
27-Ιανουαρίου-2019
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
JUVENTUS Academy
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
30-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
9-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
JUVENTUS Academy
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-5
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-4
JUVENTUS Academy
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
6-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-5
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
JUVENTUS Academy
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
20-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

21η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
24-Φεβρουαρίου-2019
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
JUVENTUS Academy
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
JUVENTUS Academy
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
09-Μαρτίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
14-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
JUVENTUS Academy
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-8
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
JUVENTUS Academy
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
JUVENTUS Academy

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
JUVENTUS Academy
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
JUVENTUS Academy

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
JUVENTUS Academy

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
JUVENTUS Academy

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

1η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-7
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
23-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-8
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
4-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

30-Σεπτεμβρίου-2018
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-8
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-10
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
4-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

07-Οκτωβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
6-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
JUVENTUS Academy OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
14-Οκτωβρίου-2018
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2-1
Liverpool F.C. International Academy Cyprus KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
9-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
21-Οκτωβρίου-2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
0-1
JUVENTUS Academy Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
8-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
6-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-0
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

04-Νοεμβρίου-2018
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
5-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
JUVENTUS Academy ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

11-Νοεμβρίου-2018
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-8
Liverpool F.C. International Academy Cyprus "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-1
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
18-Νοεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
5-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΗΛΙΑΣ ΠΑΣΤΟΥ (ΟΡΦΕΑ ΑΘΗΑΙΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΜΗ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

25-Νοεμβρίου-2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-13
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
4-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
02-Δεκεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
JUVENTUS Academy ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
9-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

09-Δεκεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
5-0
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
7-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
8-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

16-Δεκεμβρίου-2018
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
4-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
1-3
JUVENTUS Academy ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-3
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
23-Δεκεμβρίου-2018
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1-3
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
3-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

13-Ιανουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
13-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
3-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΛΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
JUVENTUS Academy KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

20-Ιανουαρίου-2019
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-2
JUVENTUS Academy ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
5-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
3-0
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

26-Ιανουαρίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
1-1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
27-Ιανουαρίου-2019
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0-0
JUVENTUS Academy ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ MAINPLAY, ΠΕΓΕΙΑ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
30-Ιανουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
9-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
3-1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

03-Φεβρουαρίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6-2
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
1-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1-5
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

10-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
0-4
JUVENTUS Academy "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
6-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-5
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
13-Φεβρουαρίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα

20η Αγωνιστική

17-Φεβρουαρίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3-7
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
2-2
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
20-Φεβρουαρίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

21η Αγωνιστική

23-Φεβρουαρίου-2019
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
4-0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
24-Φεβρουαρίου-2019
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1-0
JUVENTUS Academy ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
3-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα

22η Αγωνιστική

03-Μαρτίου-2019
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2-2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2-5
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
09-Μαρτίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
0-3
Liverpool F.C. International Academy Cyprus OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

23η Αγωνιστική

17-Μαρτίου-2019
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2-1
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus
14-0
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5-2
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
5-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)
2-1
JUVENTUS Academy ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-0
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
5-0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα

24η Αγωνιστική

24-Μαρτίου-2019
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
2-2
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0-8
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0-4
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)
3-1
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα

25η Αγωνιστική

31-Μαρτίου-2019
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
JUVENTUS Academy ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα

26η Αγωνιστική

07-Απριλίου-2019
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

27η Αγωνιστική

14-Απριλίου-2019
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
JUVENTUS Academy ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ

16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ - ΘΕΟΔΩΡΕΙΟΝ
Περισσότερα

28η Αγωνιστική

21-Απριλίου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

29η Αγωνιστική

05-Μαΐου-2019
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

12:00
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού)

12:00
ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ PARK BEACH
Περισσότερα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ

12:00
Liverpool F.C. International Academy Cyprus ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ

12:00
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΟΘΕΛΛΟΥ" ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Περισσότερα
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου) ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
Περισσότερα
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

12:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Περισσότερα
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014

12:00
JUVENTUS Academy ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΩΤΗΡΑΣ
Περισσότερα

30η Αγωνιστική

12-Μαΐου-2019
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ

12:00
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SPORTIVO
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Πάφου)

12:00
ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ OLYMPICO SPORT CENTER(ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ)
Περισσότερα
ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ

12:00
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ "ΜΙΧΑΛΟΝΙΚΕΙΟ" ΣΤΑΔΙΟ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Περισσότερα
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Περισσότερα
Liverpool F.C. International Academy Cyprus

12:00
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ Γ.Σ.Π. - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
JUVENTUS Academy

12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
Περισσότερα
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ

12:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (κλιμάκιο Λεμεσού) ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by