1η Αγωνιστική

31-Αυγούστου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
Empty Club

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
7-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
9-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-9
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

2η Αγωνιστική

04-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

17:00
Empty Club
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

07-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Empty Club

17:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
8-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

4η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

09:00
Empty Club
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-5
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΠΑΦΟΣ F.C.

5η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Empty Club

09:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
6-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

09:00
Empty Club
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
6-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

06-Οκτωβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-6
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Empty Club

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

8η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
Empty Club
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

9η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Empty Club

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
Empty Club
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

11η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
7-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Empty Club

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

12η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
Empty Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
8-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

13η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Empty Club

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

14η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Empty Club
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

15η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

09:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Empty Club

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

16η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
Empty Club

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
Empty Club
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

18η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C.
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Empty Club

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

19η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

09:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
Empty Club
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

1η Αγωνιστική

31-Αυγούστου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-3
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
7-0
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
9-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-9
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
9-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα

2η Αγωνιστική

04-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

17:00
Empty Club ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-4
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

3η Αγωνιστική

07-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Empty Club

17:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
8-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
5-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα

4η Αγωνιστική

15-Σεπτεμβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

09:00
Empty Club ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
6-0
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
4-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-5
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-1
ΠΑΦΟΣ F.C. KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

5η Αγωνιστική

22-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-2
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
0-2
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

09:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
4-0
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2-6
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
0-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα

6η Αγωνιστική

29-Σεπτεμβρίου-2018
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
6-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
1-3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

09:00
Empty Club ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ"
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
6-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

7η Αγωνιστική

06-Οκτωβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
3-2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0-6
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-5
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1-2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1-1
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα

8η Αγωνιστική

13-Οκτωβρίου-2018
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
Empty Club ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
6-0
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-2
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΛΙΩΝ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
3-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
3-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

9η Αγωνιστική

20-Οκτωβρίου-2018
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
6-0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-3
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
0-1
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-5
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
2-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
0-2
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

10η Αγωνιστική

27-Οκτωβρίου-2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-1
ΠΑΦΟΣ F.C. ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
0-2
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
4-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0-0
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
Empty Club ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
3-2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα

11η Αγωνιστική

03-Νοεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
7-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
2-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1-1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
1-4
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα

12η Αγωνιστική

10-Νοεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2-1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
4-1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
Empty Club ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
8-1
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
5-0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1-0
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1-4
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-1
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

13η Αγωνιστική

17-Νοεμβρίου-2018
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
2-3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
1-1
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
8-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
5-1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.
1-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑΣ
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3-6
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
1-5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
5-0
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0-3
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Περισσότερα

14η Αγωνιστική

24-Νοεμβρίου-2018
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
Empty Club ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΜΟΝΟΙΑΣ" ΗΛΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ"
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

15η Αγωνιστική

01-Δεκεμβρίου-2018
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

09:30
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
Empty Club

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Περισσότερα

16η Αγωνιστική

08-Δεκεμβρίου-2018
Empty Club

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα

17η Αγωνιστική

15-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΑΤΕ/ΠΕΚ ΕΡΓΑΤΩΝ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

10:00
Empty Club ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα

18η Αγωνιστική

22-Δεκεμβρίου-2018
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΣΙΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

10:00
ΠΑΦΟΣ F.C. ΓΗΠΕΔΟ Ε.Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΕΝΕΟΥ
Περισσότερα
Empty Club

10:00
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Περισσότερα
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΩΝΙΟΥ
Περισσότερα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ

10:00
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
Περισσότερα
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ

10:00
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ ΣΤΑΔΙΟ "ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ" ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Περισσότερα
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ

10:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ KOINOTIKO ΣΤΑΔΙΟΝ ΤΡΟΥΛΛΩΝ
Περισσότερα
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ
Περισσότερα

19η Αγωνιστική

05-Ιανουαρίου-2019
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

09:30
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΤΑΣΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Περισσότερα
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ

10:00
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΥΝΕΙΑ/ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
Περισσότερα
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ

10:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
Περισσότερα
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

10:00
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ
Περισσότερα
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ ΓΗΠΕΔΑ PASCAL
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ

10:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΕΚKΛΗΣΙΑΣ
Περισσότερα
ΠΑΦΟΣ F.C.

10:00
Empty Club ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΦΟΣ F.C
Περισσότερα
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ

10:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ)
Περισσότερα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ

10:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΑΡΕΙΟΥ
Περισσότερα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

10:00
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝΑ
Περισσότερα

Αχαιών 10 2413 - Έγκωμη Λευκωσία Κύπρος

Τηλ. : +357 22352341 , +357 77771606

Φαξ : +357 22590544

Ταχ. Διεύθυνση : Τ.Θ. 25071, 1306 - Λευκωσία Κύπρος

Ηλ. Ταχυδρομείο : info@cfa.com.cy

Copyright © 2018 CFA | Privacy and policy - Terms of Use | Developed and Hosted by